dr n. med. Adam Spozdr n. med. Adam Spoz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Adam Spoz

Lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem, przeprowadził ponad 5.500 operacji narządu ruchu.

Studia PAM 1996, I stopień specjalizacji ...

Studia PAM 1996, I stopień specjalizacji w 2003r, obrona doktoratu w 2004r, II stopień specjalizacji w 2006r.

Pracuje w Specjalistycznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Szczecinie Zdunowie , obecnie za stanowisku zastępcy ordynatora .

Uczestniczył w wielu szkoleniach w kraju i za granicą w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, ZEA.

Wspaniały dr jakiego do tej pory spotkałam.Z pełnym oddaniem poddałam sie operacji haluksów u dwuch stóp i to w czasie nie całe 4 miesiace jedna od drugiej!W chwili obecnej/21.02.2016/jestem w trakciedochodzenia do siebie po operacji.Nie miałam zadnych bóli,mało tego po drugiej operacji nie przyjęłam ani jednego srodka p/bólowego jakie dostałam przepisane.Szwy pięknie zrosnięte noga sprawna bez zadnych rechabilitacji.Czekam teraz na zdjęcie szwów i już połmetek do zakonczenia okresu pooperacyjnego i do normalnego zycia bez bólu!!!!Dzięki P.dr A.Spoz za takie piękne dzieło jakie P.dr wykonał.Wdzięczna pacjentka Grazyna Konarzewska-Kwaitkowska