Ortopeda Szczecin

Szczecińskie Centrum Medyczne "Twoja Przychodnia"
ul. Janickiego 33
Szczecin

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

Lux Med
Mickiewicza 128a

u lekarz najważniejsza jest kompetencja

u lekarz najważniejsza jest kompetencja

Pan doktor jest bardzo przystępny w kontakcie z pacjentem. Świetnie wykonuje zabiegi, optymistycznie nastraja i motywuje do powrotu do sprawności. Gorąco polecam tego ortopedę!

Opinia dodana przez: Jadwiga Chądzeńska-Pawlikowska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
ulica Wojska Polskiego 97
Szczecin

TO JEST WSPANIAŁY LEKARZ KTÓRY DBA LECZY A PRZEDE WSZYSKIM BARDZO DOBRZE LECZY ZNA SIĘ NA SWOIM FACHU DBA O POCJĘTA I ROBI WSZYSTKO ABY WYLECZYC NASZE NIEDOSKONAŁOŚCI ORTOPEDYCZNE . POLECAM WSZYSTKIM OSOBĄ ŻE NIE ZAWIODĄ SIĘ .

Opinia dodana przez: KRYSTYNA

None
ulica Wąska 2/1
Szczecin

Nie wiem w sumie od czego zacząć, ale wypadałoby chyba od tego, że z problemem którego ostatecznie pozbyłem się dzięki pomocy dr Karaczuna, byłem u wielu ortopedów i innych lekarzy. Wszystko zaczęło się od upadku, którego efektem było otwarte złamanie ręki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że ręka przez nieuwagę chirurga zaczęła się źle zrastać. Odwiedzałem wielu ortopedów, którzy tylko odsyłali mnie na różne badania i do innych lekarzy. W końcu trafiłem do Orthosportu, gdzie spotkałem dr Karaczuna, który podjął się leczenia operacyjnego ręki uprzednio wyjaśniając co i jak. Nie wiem jak ta sytuacja zakończyłaby się gdyby nie jego sprawna pomoc. Naprawdę polecam, bo jest to bez wątpienia wybitny lekarz.

Opinia dodana przez: K.Misiak

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Szczecin

Gdyby każdy taki był słuzba zdrowia wygladalaby inaczej. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta i zaangażowanie.
Dziękuje za wszystko.

Dziękuje za wszystko.

Opinia dodana przez: Eliza

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

Szanujący pacjenta ,pomocny. W kontakcie bez pośrednim potrafi wytłumaczyć i uzasadnić swoje decyzje.

Opinia dodana przez: Marian

ks. Skargi 5
Szczecin

wyleczył mnie z kilku dolegliwosci /złamany kręgosłup,lwy kulszowej,problemów z biodrem./mogłem po rehabilitacji obyć sie bez operacji.

SPSK NR 1
SZCZECIN UNI LUBELSKIEJ
Szczecin

Poza kryteriami opisanymi w "wystaw opinię" lekarz o wysokim stopniu empatii, słowny, o wysokiej kulturze osobistej i wyczuwalnej zgodności wykonywanego zawodu z powołaniem. Jestem bez mała trzy lata po operacji biodra i wszystko jest w należytym porządku.

Opinia dodana przez: Zbigniew

Szczecin

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy.
Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu.
Agnieszka Demska