ortopeda szczecin

Sortuj

lek. med. Henryk Grudniewicz

Ortopeda   (+1 więcej)

Szczecińskie Centrum Medyczne "Twoja Przychodnia"
ul. Janickiego 33
Szczecin

Miałem problem z kolanem, który uniemożliwiał mi bieganie, po artroskopii już 3 rok biegam i czuję się świetnie. Nie wiem jak w przypadku bardziej skomplikowanych przypadków ale mój został zaleczony perfekcyjnie.

Opinia dodana przez: Remigiusz

u lekarz najważniejsza jest kompetencja

lekarz Michał Jakuszewski

None

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor jest bardzo przystępny w kontakcie z pacjentem. Świetnie wykonuje zabiegi, optymistycznie nastraja i motywuje do powrotu do sprawności. Gorąco polecam tego ortopedę!

Opinia dodana przez: Jadwiga Chądzeńska-Pawlikowska

lekarz Maciej Karaczun

None
ulica Wąska 2/1

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam! Po ciężkim urazie barku zgłosiłem się do doktora Karaczuna. Zajął się moim przypadkiem bardzo rzetelnie, dzięki czemu już ...

Bardzo polecam! Po ciężkim urazie barku zgłosiłem się do doktora Karaczuna. Zajął się moim przypadkiem bardzo rzetelnie, dzięki czemu już kilka dni później miałem umówioną operację. Po kilku tygodniach od operacji moja ręka już wróciła do dawnej sprawności. Wyglądało bardzo groźnie, ale zakończyło się pozytywnie.

Opinia dodana przez: Adam Kostrzewa

dr Piotr Modliborski

Ortopeda   (+1 więcej)

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Szczecin

Gdyby każdy taki był słuzba zdrowia wygladalaby inaczej. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta i zaangażowanie.
Dziękuje za wszystko.

Dziękuje za wszystko.

Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Radosław Jackowski

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

Szanujący pacjenta ,pomocny. W kontakcie bez pośrednim potrafi wytłumaczyć i uzasadnić swoje decyzje.

Opinia dodana przez: Marian

lekarz Bykowszczenko Aleksander

"Paracelsus"

Szczecin

Polecam serdecznie tego lekarza nie tylko ze wzgledu uprzejmosci ale glownie z tego ze po jego zabiegach uniklam operacji!

dr n. med. Henryk Mazurkiewicz

ks. Skargi 5
Szczecin

wyleczył mnie z kilku dolegliwosci /złamany kręgosłup,lwy kulszowej,problemów z biodrem./mogłem po rehabilitacji obyć sie bez operacji.

dr Paweł Ziętek

SPSK NR 1
SZCZECIN UNI LUBELSKIEJ
Szczecin

Poza kryteriami opisanymi w "wystaw opinię" lekarz o wysokim stopniu empatii, słowny, o wysokiej kulturze osobistej i wyczuwalnej zgodności wykonywanego zawodu z powołaniem. Jestem bez mała trzy lata po operacji biodra i wszystko jest w należytym porządku.

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Adam Żółkiewicz

Szczecin

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy.
Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu.
Agnieszka Demska