ortopeda szczecin

lek. med. Henryk Grudniewicz

Ortopeda   (+1 więcej)

Szczecińskie Centrum Medyczne "Twoja Przychodnia"
ul. Janickiego 33
Szczecin

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

dr n. med. Piotr Białecki

Lux Med
Mickiewicza 128a

u lekarz najważniejsza jest kompetencja

u lekarz najważniejsza jest kompetencja

lekarz Michał Jakuszewski

None

Szczecin

Pan doktor jest bardzo przystępny w kontakcie z pacjentem. Świetnie wykonuje zabiegi, optymistycznie nastraja i motywuje do powrotu do sprawności. Gorąco polecam tego ortopedę!

Opinia dodana przez: Jadwiga Chądzeńska-Pawlikowska

lekarz Maciej Karaczun

None
ulica Wąska 2/1
Szczecin

Pan Karaczun to wybitny specjalista, potrafi poświęcić odpowiednią ilość czasu na zdiagnozowanie problemu. Do tej pory spotykałem tylko ortopedów, którzy wydawali się nie znać na ortopedii... tylko przepisywali przeciwbólowe leki i nic poza tym. Okazało się, że uraz stawu kolanowego wymagał leczenia operacyjnego i dopiero w Orthosporcie u pana Karaczuna znalazłem pomoc, na której tak mi zależało. Naprawdę polecam, bo to dobry lekarz.

Opinia dodana przez: kamil

dr Piotr Modliborski

Ortopeda   (+1 więcej)

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Szczecin

Gdyby każdy taki był słuzba zdrowia wygladalaby inaczej. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta i zaangażowanie.
Dziękuje za wszystko.

Dziękuje za wszystko.

Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Radosław Jackowski

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

Szanujący pacjenta ,pomocny. W kontakcie bez pośrednim potrafi wytłumaczyć i uzasadnić swoje decyzje.

Opinia dodana przez: Marian

dr n. med. Henryk Mazurkiewicz

ks. Skargi 5
Szczecin

wyleczył mnie z kilku dolegliwosci /złamany kręgosłup,lwy kulszowej,problemów z biodrem./mogłem po rehabilitacji obyć sie bez operacji.

dr Paweł Ziętek

SPSK NR 1
SZCZECIN UNI LUBELSKIEJ
Szczecin

Poza kryteriami opisanymi w "wystaw opinię" lekarz o wysokim stopniu empatii, słowny, o wysokiej kulturze osobistej i wyczuwalnej zgodności wykonywanego zawodu z powołaniem. Jestem bez mała trzy lata po operacji biodra i wszystko jest w należytym porządku.

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Adam Żółkiewicz

Szczecin

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy.
Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu.
Agnieszka Demska

Ortopeda Szczecin lekarz Piotr Kominiak

lekarz Piotr Kominiak

Dom Lekarski Centrum Medyczne
Bohaterów Warszawy 42
Szczecin

Wielki szacunek do doktora, dzięki niemu znowu mam zdrowe kolano! Wizyta była prywatna, ale nie żałuję ani złotówki. Pozdrowienia dla Doktora i rehabilitantów!