ortopeda szczecin

Sortuj

lek. med. Henryk Grudniewicz

Ortopeda   (+1 więcej)

Szczecińskie Centrum Medyczne "Twoja Przychodnia"
ul. Janickiego 33
Szczecin

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

dr n. med. Piotr Białecki

Lux Med
Mickiewicza 128a

u lekarz najważniejsza jest kompetencja

u lekarz najważniejsza jest kompetencja

lekarz Michał Jakuszewski

None

Szczecin

Pan doktor jest bardzo przystępny w kontakcie z pacjentem. Świetnie wykonuje zabiegi, optymistycznie nastraja i motywuje do powrotu do sprawności. Gorąco polecam tego ortopedę!

Opinia dodana przez: Jadwiga Chądzeńska-Pawlikowska

dr Piotr Modliborski

Ortopeda   (+1 więcej)

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Szczecin

Gdyby każdy taki był słuzba zdrowia wygladalaby inaczej. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta i zaangażowanie.
Dziękuje za wszystko.

Dziękuje za wszystko.

Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Radosław Jackowski

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

Szanujący pacjenta ,pomocny. W kontakcie bez pośrednim potrafi wytłumaczyć i uzasadnić swoje decyzje.

Opinia dodana przez: Marian

lekarz Maciej Karaczun

None
ulica Wąska 2/1
Szczecin

Pan Karaczun to specjalista jedyny w swoim rodzaju. W życiu miewałam niestety wiele problemów ze zdrowiem, co zmusza mnie do ciągłego kontaktowania się z różnymi specjalistami, jednak ten ortopeda zasługuje na szczególną uwagę, bo posiada sporą wiedzę i potrafi sprawnie wytłumaczyć co i jak. Jeśli ktoś ma problemy zdrowotne stricte z tego typu urazami, to lepiej od razu udać się do Pana Karaczuna.

Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Bykowszczenko Aleksander

"Paracelsus"

Szczecin

Polecam serdecznie tego lekarza nie tylko ze wzgledu uprzejmosci ale glownie z tego ze po jego zabiegach uniklam operacji!

dr n. med. Henryk Mazurkiewicz

ks. Skargi 5
Szczecin

wyleczył mnie z kilku dolegliwosci /złamany kręgosłup,lwy kulszowej,problemów z biodrem./mogłem po rehabilitacji obyć sie bez operacji.

dr Paweł Ziętek

SPSK NR 1
SZCZECIN UNI LUBELSKIEJ
Szczecin

Poza kryteriami opisanymi w "wystaw opinię" lekarz o wysokim stopniu empatii, słowny, o wysokiej kulturze osobistej i wyczuwalnej zgodności wykonywanego zawodu z powołaniem. Jestem bez mała trzy lata po operacji biodra i wszystko jest w należytym porządku.

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Adam Żółkiewicz

Szczecin

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy.
Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu.
Agnieszka Demska