Filtruj terminy

Lekarze Pediatra Luboń

lekarz Jerzy Krzyżaniak

ulica 11 Listopada 112
62-031 Luboń

dostaliśmy taką dawkę teorii, że moglibyśmy książkę napisać. jeszcze nie wiem jakie będą efekty podjętego leczenia, ale wirzę że będzie ok. POLECAM, szczególnie tym, którzy narzekają na przychodnie z których się wychodzi z info: zapalenie .... konieczny antybiotyk i to wszystko. TU INFORMACJAMI BĘDZIECIE MOGLI ZASIAĆ CAŁE POLE.

lekarz Małgorzata Kędziora

MED-LUX Sp. z o.o.
ul. Stefana Żeromskiego 1
62-031 Luboń

Doświadczony i mądry lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy , zleca potrzebne badania. Polecam każdemu takiego pediatrę.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Urszula Chobot-Musiałkiewicz

ulica Piotra Skargi 9
62-030 Luboń

Cóż.. Nie raz miała to szczęście trafić na Panią doktor. Zarówno na pomocy doraźnej, jak i w ośrodku zdrowia. Zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki! Wspaniałe podejscie do dzieci! Lekarz z powołania! Polecam bardzo szczerze!
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Andrzej Karaś-Kawecki

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

Kościuszki 53 (Med-Lux)
Luboń

Pani doktor bardzo miła oraz kompetentna. Na wizycie poświęca dużo czasu. Szybka reakcja na wykryty problem.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Dobrosław Lubarski

Lekarz rodzinny, Pediatra

LOGOS
JANA III SOBIESKIEGO 55A
62-030 Luboń

Lekarz nie kontaktuje się na umówioną telewizytę. Pracownik recepcji odmawia wejścia do Ośrodka. Dr Lubarski zaleca zmianę Przychodni pacjentom.
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Andrzej Hyżyk

Okrzei 42
62-030 Luboń

Pan doktor przyjmuje również w tulcach i z całym szacunkiem, ale chyba powinien przejść na emeryturę. Jest już bardzo w słusznym wieku, nie zna nowych metod leczenia, które się spotyka u młodszych lekarzy, nie słyszy i zamiast poprosić by powtórzyć to było "cooo??!!". Omijam go szerokim łukiem, bo jest przy tym bardzo nie uprzejmy. U noworodka stwierdził żółtaczkę i kazał nam jechać do laboratorium na pobranie krwi. Dobrze, że pamiętałam, ...
Opinia dodana przez: A.M.

lekarz Elżbieta Paprzycka

Poradnia Stomatologiczna PERFEKT-DENT
Poniatowskiego 20
62-031 Luboń

Lekarka niemiła. Ma problem z jakimikolwiek przekazami na badania itd. Młodszy personel boi się podważyć jej decyzji. Przez dwa tygodnie nie rozpoznała zapalenia płuc co skończyło się pobytem w szpitalu.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Wojciech Musiałkiewicz

ulica Piotra Skargi 9
62-030 Luboń

Bardzo słabe, przedmiotowe podejście do dziecka. Dziecko wyszło wystraszone. Pediatra powinien mieć nie tylko wiedzę medyczną, ale i odpowiednie psychologiczno-pedagogiczne przygotowanie - w odu tematach raczej ciężko u tego Pana. "Lekarz" Wojtek wogóle nie słucha pacjenta, wywiad z rodzicami też wyszedł bardzo słabo -od razu zakłada swoją diagnoze bez starannego zbadania. Najlepiej aby o nic się nie pytać, bo może się to spotkać z opryskliwościa "delikwenta" ... ludzie mamy XXI ...
Opinia dodana przez: ju

lekarz Sylwia Kubiak