Lekarze Sochaczew

lekarz Marcin Szepietowski

Chirurg ogólny, Urolog

Świerczewskiego 3
96-500 Sochaczew

Polecam tego lekarza z całego serca, wspaniały człowiek, bardzo pracowity i cierpliwy. Bardzo dobry chirurg urolog

lekarz Alina Gryckiewicz-Kurek

Lekarz rodzinny, Pediatra

96-500 Sochaczew

Wspaniały lekarz, zawsze znajdzie czas by pomóc. Proponuje naturalne metody ale gdy trzeba zapisze leki. Dokładna w tym co robi. Po prostu lekarz z powołania. Dziękujemy z całego serca i gorąco polecamy.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Ewelina Olkowicz

Przychodnia
Dąbrowskiego 1
96-500 Sochaczew

Pani Ewelina jest super i bardzo żałuję że już nie pracuje w przychodni w Jaktorowie. Umie wysłuchać pacjenta i traktuje go z godnością.Życzę Jej wielu sukcesów na polu zawodowym i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Anna Wrzesińska-Bartosik

ulica Żeromskiego 27
93-500 Sochaczew

Bardzo polecam Panią Doktor, jest fachowa, dokładna, sympatyczna. Uratowała mi dwa zęby przed usunięciem. Moje dzieci uwielbiaja wizyty u Pani Doktor. Wdzieczna pacjenta Paulina B.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Teresa Wierzbicka

Bojowników 59
96-500 Sochaczew

Pani Teresa uratowała mi pierwszą ciąże mam wspaniałą córkę która ma już 17 lat i drugą również mam dzięki niej dwójkę wspaniałych dzieci była przy mnie zawsze prowadziła mnie jak własna mama za rękę kobieta stanowcza a zarazem bardzo miła nie zapomnę jej nigdy
Opinia dodana przez: KATARZYNA

dr Andrzej Bartczak

Ortopeda, Lekarz sportowy

ul. Stanisława Staszica 3
96-500 Sochaczew

Zdecydowanie najlepszy ortopeda z jakim się zetknąłem, a kłopotów ze zdrowiem mam sporo (kolana, kręgosłup) zdecydowanie polecam. Do niedawna przyjmował w przychodni lekarskiej WAT w Warszawie i jak wielki smutek mnie dopadł, gdy dowiedziałem się, że już tam nie pracuje. Wielka strata dla tych pacjentów. Lekarz który wykazuje więcej niż tylko sam wywiad z chorym. ON tej choroby szuka, znajduje i skutecznie leczy. Zyczeniem moim byłoby gdyby otaczali mnie tylko ...
Opinia dodana przez: Zbigniew Błachowicz

Anna Świercz-Stępień

Chirurg stomatolog, Ortodonta

REMEDIUM stomatologia
al. 600 lecia, 60E
96-500 Sochaczew

Pani doktor pracująca w Remedium to niesamowity lekarz. Prawdziwy lekarz z powołania. Naprawdę jestem pełna podziwu do wysiłku włożonego w gabinet i do staranności. Tam nie ma mowy o masówce! Leczenie nie bolało, byłam zrelaksowana i w końcu nie boję się kolejnej wizyty!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Świdrowski

96-500 Sochaczew

Pan Tomasz to lekarz z powołania. To On uratował mi nadgarstek. Po wypadku samochodowym, karetka zabrała mnie do szpitala w Grodzisku Mazowieckim tam po wielu godzinach oczekiwań i badań stwierdzono, że muszę mieć strzaskany nadgarstek natychmiast operowany, niestety nie ma miejsc. Lecz inni pacjenci byli cały czas przyjmowani na oddział. Trafiłam do szpitala na Lindleja. Dwukrotna wizyta w tym miejscu i konsylium w mojej sprawie zakończyło się informacją, że czas ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Artur Stronias

KECENA s.c.
ulica Piłsudzkiego 16/2A
96-500 Sochaczew

Jeśli w ogóle mam prawo oceniać lekarza: doskonały specjalista!!!. Przez 3 miesiące miałam problem z kolanem nim trafiłam do dr Stroniasa. Pan doktor zbadał, postawił diagnozę, a po zastosowanym leczeniu dolegliwości ustąpiły. Uważam, że nie kwiecista mowa, ale wiedza, doświadczenie , a czasem i intuicja czynią z lekarza dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Renata Ćwiek

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laryngologia Poradnia Otolaryngologiczna
Medyczna 6
96-500 Sochaczew

Lekarz z powołania, dbający o dobro pacjenta, któremu zawsze poświeci swój czas. To dzięki Niej można odzyskać wiarę w lekarzy i przeżyć kojąco ciężki okres pooperacyjny. Osoba wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju.
Opinia dodana przez: HeSa

dr n. med. Andrzej Wojdas

Alergolog, Laryngolog

Prywatna Praktyka Lekarska
ul. Żeromskiego 41A lok. 22 Przychodnia Lekarska ALMED
96-500 Sochaczew

Polecam serdecznie, bardzo profesjonalne podejście do mojego problemu czułam się zrozumiana i wysłuchana lekarz na spokojnie mnie zbadał i od dziś zaczynam przepisaną kurację.

lek. dent. Joanna Śliwińska

NZOZ FABRYCZNA
Fabryczna 1E
96-500 Sochaczew

Polecam Panią doktor , chodzę do niej już kilka lat i jestem zadowolona ; co ważne ma również super podejście do małych pacjentów.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Szymon Olejnik

Psychiatra

96-500 Sochaczew

Bardzo dobry specjalista lecz ciężko uzyskać informacje o chorobie i sposobie leczenia . Stara się zdjagnozowac problem , nie faszeruje niepotrzebnie lekami.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Edyta Walczak

Psychiatra

MEDYCYNA PRACY. BADANIA KIEROWCÓW
pl. Kościuszki 6 lok. 10
96-500 Sochaczew

Pani Doktor jest świetna przede wszystkim uprzejma bardzo mi pomogła Martwi się o pacjenta Wytłumaczy co się dzieje jak działają leki Pozdrawiam Panią doktor i serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Alicja Szczesna

Dermatolog

MEDICAMED NZOZ Sochaczew
Hanki Sawickiej 3A
69-500 Sochaczew

super specjalistka POLECAM pomogła mnie i moim znajomym miła kompetentna zna się na swojej pracy.Masz problem ze skórą

dr n. med. Wojciech Jalowski

Narutowicza
96-500 Sochaczew

Najlepszy ginekolog w mieście. Wszystko wyjaśnia, uprzejmy, z podejściem do pacjentki. Polecam jak najbardziej

lekarz Jerzy Niewiadomski

Polna 5
96-500 Sochaczew

Bardzo dobry lekarz, wyposażenie gabinetu na wysokim poziomie, miły, rzetelny, opanowany, polecam !!!

dr n. med. Izabella Kruczyk-Grabiec

Świerczewskiego 3
Sochaczew

Pani doktor powinna zostać profesorem medycyny.

lekarz Łukasz Muczyński

96-500 Sochaczew

Lekarz, który słucha i słyszy pacjentów, troszczy się o nich po zabiegach i udziela rzetelnych informacji. Szpital w Sochaczewie to epizod w jego karierze, która na pewno rozkwitnie, pozdrawiam doktorze.
Opinia dodana przez: Ela