Stomatolog Chojnice

lek. dent. Jacek Graczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Prusa 4
Chojnice

Z pełnym przekonaniem polecam leczenie zębów w tym gabinecie. Fachowość i profesjonalizm poparty dużym doświadczeniem.

Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Krystyna Boszko

Mestwina 3
Chojnice

szkoda ze juz nie praktykuje.............................................................................................................................................................................................................................

lek. dent. Bożena Hajduk

Stary Rynek 2
Chojnice

jest super lekarzem byłam z dzieckiem i moja martynka była bardzo zadowolona pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci

lek. dent. Olga Bartoszak

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
Chojnice

Profesjonalnie, bezboleśnie i w miłej atmosferze. Do tego piękny gabinet. Bardzo polecam doktor Bartoszak.

Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Agata Ragin

Młodzieżowa 35
Chojnice

Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!

Opinia dodana przez: Aparatka

lek. dent. Joanna Mania-Chyrek

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
Chojnice

Bardzo miła Pani. Dobry kontakt z pacjentem. Wszystko zrobione tak, jak należy. Jestem zadowolona, nie było źle, tak jak się wcześniej obawiałam a boje się dentystów. Wizyta bezbolesna. Nie taki diabel straszny... :)

Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Daria Borzyszkowska-Kowalska

Angowicka 4
Chojnice

Pani Daria jest profesjonalna, miła i... świetnie rwie zęby:)Szczerze polecam!!Chodzę do Niej już kilka lat

lekarz Justyna Kwaśna

Drzymały 33
Chojnice

Korzystam z usług p. Doktor od wielu lat. Kompetentna , miła, cierpliwa. Zawsze mogę liczyć na pomoc. Zdecydowanie polecam.

lek. dent. Maciej Kowalski

Angowicka 4
Chojnice

Lekarz miły i sympatyczny, jak wskazywali poprzednicy - nie wyciąga pieniędzy, leczy dokładnie. Kompetentny.

Opinia dodana przez: Julia

lek. dent. Janusz Supiński

Strzelecka 78
Chojnice

Jestem zaskoczona opiniami negatywnymi o tym gabinecie.Ja wymieniałam tam zęby i wybielałam.Jestem bardzo zadowolona! Otrzymałam wyczerpującą ilość informacji,super Pan Doktor mi doradził co i jak będzie mi wykonywał,jaka kolejność i ile czasu to mu zajmie.Moim zdaniem kompleksowo podchodzi do pacjenta i gabinet super wyposażony!!Już poleciłam ten gabinet gronu moich przyjaciół.