Stomatolog Chojnice

HAHS Spółka z o.o. Filia Chojnice
Prusa 4
89-600 Chojnice

Z pełnym przekonaniem polecam leczenie zębów w tym gabinecie. Fachowość i profesjonalizm poparty dużym doświadczeniem.

Opinia dodana przez: Marek

Mestwina 3
89-600 Chojnice

szkoda ze juz nie praktykuje.............................................................................................................................................................................................................................

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
89-600 Chojnice

Pełen profesjonalizm. Miłe podejscie do pacjenta. poza tym gabinet wyposażony w świetny nowoczesny sprzent.

Opinia dodana przez: Karol

Stary Rynek 2
89-600 Chojnice

jest super lekarzem byłam z dzieckiem i moja martynka była bardzo zadowolona pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci

Centrum Medyczne "PROMEDICA" Ośrodek Wsparcia Psychicznego
Młodzieżowa 35
89-604 Chojnice

Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!

Opinia dodana przez: Aparatka

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Bardzo miła Pani. Dobry kontakt z pacjentem. Wszystko zrobione tak, jak należy. Jestem zadowolona, nie było źle, tak jak się wcześniej obawiałam a boje się dentystów. Wizyta bezbolesna. Nie taki diabel straszny... :)

Opinia dodana przez: Pacjentka

Angowicka 4/gab.1
89-600 Chojnice

Pani Daria jest profesjonalna, miła i... świetnie rwie zęby:)Szczerze polecam!!Chodzę do Niej już kilka lat

Drzymały 33
89-600 Chojnice

Korzystam z usług p. Doktor od wielu lat. Kompetentna , miła, cierpliwa. Zawsze mogę liczyć na pomoc. Zdecydowanie polecam.

Angowicka 4
Chojnice

Lekarz miły i sympatyczny, jak wskazywali poprzednicy - nie wyciąga pieniędzy, leczy dokładnie. Kompetentny.

Opinia dodana przez: Julia

Strzelecka 78
89-600 Chojnice

Jestem zaskoczona opiniami negatywnymi o tym gabinecie.Ja wymieniałam tam zęby i wybielałam.Jestem bardzo zadowolona! Otrzymałam wyczerpującą ilość informacji,super Pan Doktor mi doradził co i jak będzie mi wykonywał,jaka kolejność i ile czasu to mu zajmie.Moim zdaniem kompleksowo podchodzi do pacjenta i gabinet super wyposażony!!Już poleciłam ten gabinet gronu moich przyjaciół.