Stomatolog Jelenia Góra

lek. dent. Adam Suszczewski

Jelenia Góra, ul. Groszowa
Jelenia Góra

Polecam wszystkim Pana Adama jest super fachowcem i profesjonalistą w 100 % dokładnie wytlumaczy przebieg leczenia, jest bardzo delikatny i dokładny, a przy tym nie drogi, poświęca swój czas pacjentowi, miły, uprzejmy. Polecam wszystkim Pana doktora z czystym sercem. Ma także super podejście do dzieci, co rzadko się zdarza. Polecam! !!!!

lekarz Marek Adamski

Kiepury 58/1
Jelenia Góra

Bardzo miły spokojny konkretny. 8 kę wyrwal z formalnosciami w 5 min. Obsługa równiez na maxa Wiem co pisze bo jestem ciezkim pacjentem.

Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Anna Chrzanowska

Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A. AOS
ul. Cieplicka 83A
Jelenia Góra

Pani Ania jest świetna. Jest dobrym stomatologiem, ale zajmuje się też medycyną estetyczną. Mam do niej pełne zaufanie

Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Eugeniusz Filipowicz

Wzgórze Grota Roweckiego 12/1
Jelenia Góra

Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera.Dr jest wesołym i pogodnym człowiekiem,taki stomatolog to marzenie;)

Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Katarzyna Siedlar-Najjar

Najjar-Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bartosza Głowackiego 1/3
Jelenia Góra

Gorąco polecam,profesjonalizm w 100% Podejście do pacjęta rewelacyjne,naprawdę super kobieta.Zdecydowanie już zostaję pod opieką Pani doktor.Pacjent Waldemar.B.

lek. dent. Monika Łobaczewska-Rogalska

Sygietyńskiego 19/1
Jelenia Góra

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładna, cierpliwa, sympatyczna. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

Agnieszka Zawiła

Ortodonta, Stomatolog

ORTODONCJA od A do Z
ul. 1 Maja 49
Jelenia Góra

Lekarz - ortodonta, którego naprawdę polecam. :)
Nie mam zastrzeżeń do pani Zawiłej.
Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, miła.

Lekarz - ortodonta, którego naprawdę polecam. :)
Nie mam zastrzeżeń do pani Zawiłej.
Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, miła.
Pozdrawiam.

Stomatolog Jelenia Góra lek. dent. Paweł Poniatowski

lek. dent. Paweł Poniatowski

Eskulap
ul. Wojska Polskiego 36
Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Usunął mi trudną zatrzymaną ósemkę. Wcześniej poinformował mnie o możliwych powikłaniach. Wszystko poszło bez problemu. Polecam

Opinia dodana przez: gosia

lekarz Anita Berlińska-Rzemińska

pl. Kombatantów 1 lok. 1u
Jelenia Góra

Polecam Panią Doktor wszystkim. Miałem podbramkową sytuację chwilę przed wyjazdem, i pomimo, trudnosci w znalezieniu wolnej godziny, Pani Doktor mnie przyjęła i perfekcyjnie rozwiązała mój problem. Miło, szybko i skutecznie. Nie mam nawet zamiaru szukać kogoś innego, już się umówiłem na porządek ze wszystkimi zębami. Polecam!

Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Aleksander Gordijenko

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
Jelenia Góra

Leczyłam u dr dzieci, byłam bardzo zadowolona. Bardzo przyjazna atmosfera, kompleksowa porada. Polecam.
Edyta

Edyta