stomatolog wieliczka

lek. dent. Łukasz Malan

Estetyka Uśmiechu
Klaśnieńska 16
Wieliczka

polecam.bardzo zdrowo rozsądkowe podejście do leczenia.widać ze zna się na rzeczy.mam piękne korony na przodzie-nikt o tym nie wie , a zęby przestały mnie w końcu bolec i denerwować ze wygądam jak stary człowiek.świetna obsługa.polecam pana dr Malana.

Stomatolog Wieliczka lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog   (+1 więcej)

Miadent Studio

Wieliczka

Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. dent. Małgorzata Baniak

Sienkiewicza 12a
Wieliczka

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

lek. dent. Marcin Borowy

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A
Wieliczka

Bardzo sympatyczny, kompetentny, delikatny i dokładny jestem bardzo zadowolona polecam! Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony

Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Iwona Gołąbek

None
Adama Mickiewicza 10/1
Wieliczka

Bardzo dobry lekarz. Potrafi rzetelnie ocenić stan uzębienia i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Wypełnienia wykonuje bardzo starannie i estetycznie, w związku z czym są bardzo trwałe. My leczymy się całą rodziną u pani doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Opinia dodana przez: Ela

Beata Szydłowska-Klima

Kraszewskiego 6a lok. 16
Wieliczka

Solidny lekarz,dokładna i bardzo miła, zawsze prawidłowo rozpozna chorobę.Gorąco polecam! Warto do niej zaglądnąć!

lek. dent. Joanna Dziura

Zdrowoteka
Św.Barbary 46
Wieliczka

zabieg usuwania korzenia, cena przystępna. Nawet nie poczułem bólu. Polecam.

zabieg usuwania korzenia, cena przystępna. Nawet nie poczułem bólu. Polecam.

lek. dent. Anita Nawrocka

Niepołomska 18
Wieliczka

Jest profesjonalnie w całym zakresie. W końcu wytłumaczono mi problem jaki miałem w buzi. Gabinet jest ok - widać tam dużo serca i zaangażowania. Polecam

dr Izabela Krystek

Stomatolog   (+1 więcej)

gabinet stomatologiczny
Kokotów 345
Wieliczka

Miła,leczy moje i mojej rodziny zęby od 10 lat i jestem zadowolona.Bardzo.

Miła,leczy moje i mojej rodziny zęby od 10 lat i jestem zadowolona.Bardzo.

lek. dent. Maria Panuszka

Stomatolog   (+2 więcej)

uk. Widok 19a
Wieliczka

przy okazji prostowania ząbków w tym gabinecie leczyłem też je i jestem bardzo zadowolony, polecam