Lekarze Świdnica

lekarz Elżbieta Śmigiel

Neurolog

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
58-105 Świdnica

W związku z tym,że niestety na ortopedach zawiodłem się postanowiłem pójść do Pani dr Śmigiel. Słyszałem pozytywne opinie o tej Pani więc spróbowałem Z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że jeszcze żaden lekarz nie przebadał mnie,nie wytłumaczył mi moich schorzeń oraz nie zaproponował sposobu leczenia w taki sposób jak dr Śmigiel.Poświęciła mi całą godzinę. Poza tym b.miła w rozmowie i ze zrozumieniem podeszła do moich problemów zdrowotnych. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Ewa Goliszek

Neurolog

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Waldemar Wiatr

Łukasińskiego 15 lok. 1
Świdnica

O dobrych lekarzach mało się pisze. Tak też jest i w tym wypadku. To jeden z niewielu lekarzy, dla którego pacjent jest człowiekiem. Uprzejmy, pogada o tym i owym i opowie o chorobie, zrobi co potrzeba. Dba by nie bolało, bo przecież nie musi. Na dodatek ceny usług przyzwoite. Polecam.

dr hab. n. med. Monika Biedroń

Hematolog

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Pani bardzo skrupulatnie sprawdza wyniki pacjenta, wie co i gdzie szukać w wynikach , jak analizować. Niczego nie chce przeoczyć i przedwcześnie zlekceważyć symptomy chorobowe. Jest przy tym niezwykle uprzejma i miła. Rozpoznaje swoich pacjentów i dostrzega ich oraz ich potrzeby. Zawsze zastanawia się nad przepisanym leczeniem, nie lekkomyślnie podchodzi do tego zagadnienia. Wykazuje sie empatią dla chorego pacjenta i jego rodziny. Zawsze poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu .
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Paweł Rogóż

58-105 Świdnica

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, wspaniały człowiek i specjalista. Fantastyczne podejście do pacjenta, olbrzymia wiedza i doświadczenie sprawiły, że powierzyłam mu swoje zdrowie. Polecam wszystkim:-).
Opinia dodana przez: monika

lek. dent. Zygmunt Chojnacki

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica

Wyposażenie gabinetu nie wzbudza zaufania,ale nie mam wątpliwości co do profesjonalizmu pana doktora.Wbrew pozorom pan doktor stosuje najnowsze metody leczenia.Nie bierze za dużo za wizytę.

lekarz Bożena Makuch

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AK MED"
Westerplatte 10
58-100 Świdnica

Witam. Synek chorowal co 2tydzień na choroby ukladu oddechowego, górnych dróg oddechowych, corocznie na zapalenie płuc. Do czasu, kiedy trafiliśmy do CM KARPACZ z wywalczonym skierowaniem od pseudopediatry z rodzinnej przychodni. Pani Doktor to pierwszy Lekarz z pasją, zaangażowaniem, chęcią leczenia i pomocy na którego trafiliśmy po prawie letniej tułaczce po pseudospecjalistach bez wiedzy i empatii. Lekarz z ogromną wiedzą, zaangażowaniem. Wszystkiego co najlepsze dla Pani Doktor od nas
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Szmerło-Biała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Gdyńska 25a
58-100 Świdnica

Pani Doktor Szmerło - Biała jest moim lekarzem rodzinnym w Świdnicy. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor jako osobę bardzo wyrozumiałą, otwartą na pacjenta, życzliwą i chętną do pomocy. Zawsze znajduje czas dla pacjenta, zwraca uwagę na wszystkie dolegliwości i wyniki. Bardzo dobrze się rozumiemy, mam do Pani Doktor pełne zaufanie, ponieważ nigdy nie odmówiła mi pomocy. Jeszcze raz polecam. Pacjentka Irena P.
Opinia dodana przez: Irena P.

lekarz Michał Drozdowski

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

07.11w Opolu miałem usuwaną ósemkę z zakładaniem szwów. Super podejście do pacjenta.... profesjonalne wyjaśnienie zabiegu, bezboleśnie i na wesoło. Takiego chirurga jak Pan Michał ze świeczką szukać. Polecam każdemu, kto boi się takich zabiegów :)
Opinia dodana przez: Wojciech Niewiadomski

lekarz Daniel Berkowicz

Równa 16
58-100 Świdnica

profesjonalista , przystępne ceny usług, szybko sprawnie i bezboleśnie.Zrobiłam bardzo dużo zębów i oceniam jakoś ich wykonania na bardzo dobry. przez 5 lat chodzę teraz tylko na kontrole.Plomby trzymają się bez zarzutu !!Jeśli szukasz dobrego dentysty to szczerze polecam!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Mirosław Wojtowicz

Anestezjolog

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4
58-100 Świdnica

Wielki pozytyw dla Pana Doktora ! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu , miły, kulturalny , bardzo dociekliwy , zainteresowany przypadkiem. Wzbudza zaufanie , przy takim anestezjologu można spokojnie dać się pokroić Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Laska

Internista, Lekarz rodzinny

58-105 Świdnica

Bardzo miły lekarz . Jest bardzo dobrym specjalista . Uprzejmy i zawszę dobrze doradzi. Miałam problemy z nogami bardzo mi Pan doktor pomógł. Polecam
Opinia dodana przez: -Urszula Sakowska

lekarz Anna Łobow-Starybrat

ulica Mieszka I 8/7
58-100 Świdnica

Bardzo miła atmosfera i lekarka. Zrobiła badanie dzieciom badanie bardzo skrupulatnie. Byłam wcześniej u innego okulisty był nie miły, ponieważ nie miał cierpliwości do dzieci. A pani doktor Starybrat miała wspaniały kontakt z dziećmi.

lekarz Anna Jazienicka

Wesoła 7
58-100 Świdnica

Dr Anna Jazienicka to cudowny człowiek. Niezwykle ciepła, życzliwa, kontaktowa. Nigdy nie uważa, że pacjenta nie da się leczyć. Podejmuje się opieki nad osobami, które inni neurolodzy zakwalifikowali do opiki paliatywnej. Pani doktor wykazuje ogromną cierpliwość, chyba jako jedyna w ramach NFZ jeździ na wizyty domowe. Potrafi zjednać sympatię każdego z chorych. Zawsze służy radą i pomocą. Moją rodzinę wspiera od kilku lat w opiece nad chorą na Parkinsona, Alzheimera, ...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Halina Iskra-Kozowska

Piotra Skargi 34/6
58-100 Świdnica

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor.Fachowe i konkretne podejście do pacjenta,wszystko wytłumaczy ,naprawdę super doktor.Śmiało mogę polecič.Jacek.
Opinia dodana przez: JACEK

lekarz Ewa Sukiennik

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Gdyńska 25a
58-100 Świdnica

Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Oprócz ogromnej wiedzy specjalistycznej z kardiologii jest też wspaniałym człowiekiem, który z empatią podchodzi do problemów pacjenta. Tłumaczy, motywuje i stara się stworzyć spokojną atmosferę w gabinecie. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza u osób starszych. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Konrad Kawalec

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
plac Wojska Polskiego 2a
58-100 Świdnica

Kompetentny i bardzo empatyczny lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Poswieca uwagę i bardzo stara się pacjentowi pomoc. Lekarz godny zaufania i bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 10304, 'name': u'\u015awidnica'} Psychiatra
                                       lekarz Anita Domisiewicz

lekarz Anita Domisiewicz

Psychiatra

NZOZ "KOLMED" s.c.
ulica Kolejowa 8
58-100 Świdnica

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza

lekarz Jakub Turek

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NZOZ "KOLMED" s.c.
ulica Kolejowa 8
58-100 Świdnica

Do pana doktora przyjechałem z Poznania w celu wykonania przetoki. Przyłączam się do wielu pozytywnych opinii, które słyszałem na jego temat. Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale też okazał dużo zrozumienia dla mojej sytuacji. Podczas zabiegu czułem się bezpiecznie i spokojnie. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Kazimierz Białkowski

58-105 Świdnica

Dziękuję Panie Doktorze, że podjął się Pan u mnie leczenia ran powstałych w wyniku krytycznego niedokrwienia kończyn dolnych.Trwało to długo, gdyż rany były duże i głębokie,ale dzięki Pana wiedzy i zaangażowaniu w leczenie wszystkie rany zostały wygojone.Dziękuję również Paniom pielęgniarkom,które robiły opatrunki. Bardzo polecam Pana Doktora przy tego typu schorzeniach.Wdzięczny za wyleczenie Stanisław.
Opinia dodana przez: Stanislaw