Lekarze Świdnica

lek. dent. Grzegorz Badora

Plater 11 Stomatologia
Emilii Plater 11
58-105 Świdnica

Lekarz z powołania fantastyczny kontakt i rewelacyjne podejście do dzieci ,wizyta w gabinecie to czysta przyjemność gorąco polecam ,stała wierna pacjentka
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Zbigniew Kaczmarczyk

pl. św. Małgorzaty 1-2
58-100 Świdnica

Cudowny lekarz, który naprawdę stara się pomóc pacjentowi. Wzbudza poczucie zaufania i profesjonalizmu. Pacjent na wizycie czuje się po prostu dobrze. Podchodzi holistycznie do problemu. Nie bagatelizuje żadnych szczegółów. Słucha, analizuje i wyciąga wnioski. Taki lekarz to prawdziwy skarb. Nie tylko pod katem wiedzy, ale także podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Beata Wojtków

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Ogrodowa 36
66-008 Świdnica

Dr Wojtków to cudowny lekarz i człowiek. Zawsze służy pomocą, kontaktować się można z panią dr również przez wiadomości tekstowe, co jest wspaniałym udogodnieniem dla pacjenta w obecnych czasach. Wizyty w gabinecie zawsze profesjonalne i na czas, co niestety jest rzadkością u wielu lekarzy innych specjalizacji. Pani dr tłumaczy wszystko przystępnym językiem i dokładnie przedstawia kolejne kroki leczenia. Ponadto jest bardzo sympatyczną i kontaktową osobą. Polecam Panią Doktor z całego ...

Danuta Brogowska

Teatralna 36a / 4
Świdnica

DR BROGOWSKA ŚWIDNICA UL KONOPNICKIEJ SUPER LEKARZ SKUTECZNOŚĆ,ZAWSZ TRAFIA Z LEKAMI Z LECZENIA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM!!!
Opinia dodana przez: SWEKSYL

lek. dent. Alicja Kulicka-Kruk

Chrobrego 7/1
58-100 Świdnica

Mam pełne zaufanie do Pani Doktor. Cierpliwa, dokładna, spokojna, z kompleksowym podejściem.Ważne zrealizowanie wyleczenia, nie czas...
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Jolanta Bąk-Praszkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Długa 28 -32/10
58-100 Świdnica

Pani doktor leczy dobrze , lecz według mnie za wysokie ceny za usługi.

dr n. med. Zdzisław Kemona

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica

chodzilem do Doktora Kemony w latach pod koniec lat 70 do polowy lat 80 .... bardzo milo wspominam Pana Doktora i serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Sławomir Pietrzak

Internista, Kardiolog

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Czy tylko r a z mozna wyrazic swoja opinie! To taki niepoatarzalny lekarz, ze przez 6 lat nie spotkalam takiego samego.Ostatnio na moja prosbe skontrolowal mi rozrusznik i udzielil fachowej porady. Dziekuje bardzo za "slodkie"serce.zyczliwosc i dobroc

lekarz Edward Firlej

Neurolog

Wileńska 5
58-100 Świdnica

lekarz z klasą i wiedzą,polecam innym pacjentom

lekarz Zuzanna Rosolik

Waryńskiego 35/5
58-105 Świdnica

Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo dobra specjalistka. Czy Pani Doktor jeszcze przyjmuje?
Opinia dodana przez: Dana

dr Adam Paszkowski

Świdnica

Genialny lekarz, pełen empati i zrozumienia dla pacjenta. Do tego bardzo dobry fachowiec. Wiele razy wyciągał mnie z choroby i za każdym razem skutecznie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Mariusz Leszczyński

Modrzewiowa 2
58-100 Świdnica

Bardzo Dobry Pediatra Naprawdę Polecam :) I oby więcej było tak Dobrych Lekarzy Jak Pan Doktor Leszczyński!!!!

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Polecam z całego serca! Pan Ryszard konkretny , miły i bardzo doświadczony. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. W klinice czułam sie jak królewna. Opieka na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Ryszard Janulewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Głowackiego 20 lok. 2
58-100 Świdnica

Konkretny, zawsze trafna diagnoza, nie wypisuje od razu antybiotyku. Odwiedziłam wielu specjalistów w Świdnicy i w mojej opinii jest w czołówce. Ma podejście do dzieci, a to też ważne. Potrafi się idealnie dopasować do sytuacji w trakcie badania, z wyczuciem, nic na siłę. Nie każe na siłę dziecka rozbierać do naga jak niektórzy lekarze w tym mieście mają zwyczaj. Stara się oszczędzić dziecku płaczu w trakcie badania, co bardzo mi ...
Opinia dodana przez: seqoya

lekarz Ryszard Karski

Zmorskiego 38
58-100 Świdnica

Bardzo niekompetetny lekarz. Strach pójść do takiej osoby. Błędnie postawiona diagnoza, pogarszający się stan zdrowia zmusił mnie do udania się na pogotowie. Pani doktor, która mnie przyjęła była bardzo zdziwiona zastosowanym leczeniem. Gdybym czekała dłużej z pewnością dostałabym zapalenia oskrzeli, które pan doktor od razu założył po chwilowym badaniu.

lekarz Paweł Michalec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BHMed" Sp. z o.o.
Strzelińska 35
58-100 Świdnica

Lekarz godny polecenia: wiedza, podejście do pacjenta, wytłumaczenie, odpowiedzenie z uprzejmością na wszystkie pytania, poświęcony czas... wszystko na plus
Opinia dodana przez: Monika Serafinko

lek. dent. Zbigniew Dudek

Wyszyńskiego 7/21
58-105 Świdnica

Miły, wydaje się, że zna się na swoim fachu, gadatliwie uprzejmy, drogi.

lekarz Jarosław Pelczar

Gabinet Okulistyczny
Rynek 9
58-100 Świdnica

Czytając opinie wybrałam się do doktora, ale z przyjęcia na NFZ. Masakra! Niemile zostałam potraktowana, bagatelizował chorobę, a oczu od 3 miesięcy nie mogę wyleczyć:(
Opinia dodana przez: Iwona

dr Piotr Pfanhauser

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Bardzo Dobrze prowadził moja ciąże. Jednak nie poleciłabym innym ciężarnym tego lekarza. Brak mu zwyczajnej ludzkiej uprzejmości. Kobiety w czasie ciąży maja burze hormonów, niektóre są w 1 ciąży i ginekolog powinien mieć wyrozumiałość dla takich kobiet, wytłumaczyć, nie mówić zbędnych żartow i komentarzy. Tak po za tym wszystko przeprowadzał Ok, każde badanie dokladnie opisywał.
Opinia dodana przez: anonimowość

dr n. med. Benon Łukaszewicz

Kościuszki 5
58-100 Świdnica

Wspaniały specjalista-leczyłam się u doktora 30 lat temu jako dziecko-2 razy operowany zez, i usunięcie cysty na oku-pozdrawiam
Opinia dodana przez: Alicja