Lekarze Świdnica

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Krzysztof Januszko Terapia Manualna
ul. Równa 9
58-100 Świdnica

Takiego fizjoterapeuty szukałem. Pomaga mi uczyć się chodzić po udarze! osiągam efekty i to jest dla mnie najważniejsze. Pan Krzysztof poświęca mi czas, tłumaczy, pokazuje jak ćwiczyć. Oprócz tego, że zaczynam żyć normalnie, to zyskałem wiedzę na temat funkcjonowania swojego ciała. Wiem, co mogę robić, a na co muszę uważać. Kompetentny z niego człowiek!

lekarz Aneta Burlińska

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47
58-105 Świdnica

Najlapsza lekarka rodzinna! Nie wiem dlaczego odeszla z Uczniowskiej. Wszyscy pacjenci mówią, ze bardzo Jej brakuje..
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Krzysztof Babula

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy
ul. Leśna 27/29
58-100 Świdnica

Wspaniały lekarz polecam wszystkim leczę się już kilka lat uważam że najlepszy lekarz zna swój fach najlepszy w Świdnicy
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Jerzy Słobodzian

VITA-MED
UL. PODCHORĄŻYCH 4
58-100 Świdnica

Lekarz bardzo uprzejmy wszystko dokładnie wyjaśnił poświęcił tyle czasu ile było konieczne jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam mocno p.doktora.

lekarz Robert Bucki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Gdyńska 25a
58-100 Świdnica

Świetny lekarz, dokładny, konkretny, bardzo pomocny. Widać, że jest doświadczony, ale jednocześnie nie działa rutynowo, tylko wnikliwie bada.

lekarz Witold Wnukiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BHMed" Sp. z o.o.
Strzelińska 35
58-100 Świdnica

Szczerze polecam! Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku. Doskonale się zajął moją ręką i nogą.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Angelika Kubina

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4
58-100 Świdnica

Pani doktor przemiła osoba. Jestem bardzo zadowolona z wizyt w ośrodku w Mecince Takiej pani stomatolog nam trzeba było ❤️ Polecam serdecznie .
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Aleksandra Milnerowicz

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
plac Wojska Polskiego 2a
58-100 Świdnica

WSPANIAŁA LEKARKA, DBA O PACJENTA POSWIECA DUZO UWAGI PACJENTOWI.KONKRETNIE WYTŁUMACZY UROCZA KOBIETA.POLECAM Z CZYSTYM SERCEM
Opinia dodana przez: IWONA

lekarz Bodha Subedi

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
plac Wojska Polskiego 2a

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Tomasz Pawlica

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
{'id': 10304, 'name': u'\u015awidnica'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Aleksander Biały

lek. med. Aleksander Biały

Chirurg ogólny, Urolog

Zespół Usług Medycznych "MEDYK" sp z o.o.
Gdyńska 25a
58-100 Świdnica

W grudniu 2019 dowiedziałem się o mojej chorobie, a już na początku stycznia Pan doktor wiedząc, że liczy się każdy dzień podjął się niełatwej operacji usunięcia nerki, co było priorytetem dla dalszego leczenia. Z kartą DILO poszukując terminu takiej operacji to ,w najlepszym wypadku, oczekiwanie ok. 4 miesiące i to z wielkim znakiem zapytania czy mnie zakwalifikują do niej. Dziękowałem losowi, że spotkałem właśnie jego bezinteresownego i tak pomocnego. Jestem ...
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Aleksandra Zygaryn-Kaczmarczyk

ulica Witoszów Dolny 99 b
58-100 Świdnica

Pani Doktor wykonuje bardzo rzetelne badanie, udziela fachowych porad i dobiera skuteczne leczenie, sprawiając, że rodzic jest o wiele spokojnieszy o stan zdrowia dziecka. Pani Doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie i z wielką troską zajmuje się pojedynczym przypadkiem. Pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca. Mama Poli

lekarz Małgorzata Krasowska

Gabinet Okulistyczny
Rynek 9
58-100 Świdnica

Na wizytę do Pani doktor udałam się z pięcioletnim synem i ze swoim wzrokiem.Do niczego nie miałam żadnych zastrzeżeń. Badanie było wykonane bezpłatnie w sposób rzetelny.Doskonałe podejście do dziecka. Po za tym wszystko wytłumaczone. Na pewno przyjdę na kolejną kontrolę swojego wzroku. Polecam.
Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Ewa Socha

Pulmonolog, Internista

latawiec
Śląska Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Znakomity lekarz,ma konkretne podejscie do pacjenta,bardzo dobrze potrafi wytlumaczyc chorobe oraz jak sie leczyc.zdecydowanie plecam wszystkim zainteresowanym.

lekarz Aleksandra Hildebrandt

Choroby zakaźne

Boduena 12
58-100 Świdnica

To Pani lekarz z powołania.Jest uprzejma, kompetentna, budząca pełne zaufanie.Po raz pierwszy w życiu spotkałem lekarza, który tak dokładnie tłumaczy istotę choroby.Wybitna specjalistka, a przy tym bardzo skromna. Polecam !!!

lekarz Małgorzata Rajewska

Reumatolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Świetna lekarz, traktuje pracjenta bardzo poważnie. Nie lekceważy jego choroby, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę oraz sposób leczenia, jest pomocna.
Najlepszy lekarz u jakiego byłam. polecam każdej kobiecie. gdyby mógł to przytuliłby pacjentkę w razie potrzeby. jest bardzo miły ale i konkretny. tylko spojrzy na kobietę i już wie co jej jest;). POLECAM

lekarz Joanna Ciszowska-Wiatr

Kardiolog

WIA-MED
Łukasińskiego 15 lok. 1
58-100 Świdnica

Pani doktor uprzejma, kompetentna. Godna polecenia. Zawsze wytłumaczy, co i jak wygląda.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Sławomir Bogusławski

Internista, Kardiolog

Równa 16
58-100 Świdnica

WSPANIAŁY LEKARZ, URATOWAŁ ŻYCIE MOJEJ MAMIE, OD LAT JĄ LECZY NA SERCE. POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA
Opinia dodana przez: ANNA

Andrzej Hanuszewicz

RTG

Rentgen Ogólny - med-X
Wałbrzyska 8a lok. 4
58-100 Świdnica

Wizyta w tej pracowni to kontakt z profesjonalizmem, tak trzymać.