urolog

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec

Wspaniały kontakt z pacjentem oraz do tego profesjonalizm na najwyższym poziomie. Uprzejmy i sympatyczny. Oczywiście godny polecenia za chęć pomocy każdemu pacjentowi.

lekarz Tomasz Leksowski

Jagiellońska 13
Kielce

Bardzo dobry lekarz i człowiek, uratował mojej mamie nerkę, która jak inni stale twierdzili, była na stratę. Bardzo dziękuję i oczywiście polecam z całego serca!

Opinia dodana przez: Robert
Urolog Kraków dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
Kraków

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

Wolny termin: 29 Maj o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Jarosław Malczyński

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Wolny termin: 29 Maj o 18:00. Sprawdź inny.
Urolog Łódź lek. med. Paweł Wędzikowski

lek. med. Paweł Wędzikowski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bylam dzisiaj jest uprzejmy kompetentny poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu przyjmuje w Argo centrum medyczne szterlinga27/29 lodz

Wolny termin: 30 Maj o 14:00. Sprawdź inny.

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Rewelacyjny lekarz, profesjonalne podejście, godny polecenia!!!

Rewelacyjny lekarz, profesjonalne podejście, godny polecenia!!!

Wolny termin: 30 Maj o 16:00. Sprawdź inny.

lek. med. Adam Kałużny

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Gdańsk Wrzeszcz
Grunwaldzka 82 lok. 2/16
Gdańsk

zdecydowałem się wystawić opinię po długiej terapii leczenia przerostu gruczołu prostaty, obarczonego ryzykiem nowotworu i w pózniejszych konsekwencjach śmiercią. Minęło 6 lat, gruczoł, raz mniejszy raz większy, powoduje to trudności w oddawaniu moczu i siedzeniu w pozycji "siedzącej", pozostała mi tylko nadzieja, że inne badania urologiczne uratują mi moja sytuację. Lekarza zdecydowanie polecam, na jesieni miałem przypadek krwawienia i zapalenia i po 3 miesiącach, stan jest stabilny. teraz tylko jeżdżę na kontrolę masę kilometrów. Lekarzy przeszedłem wielu i wiele jeszcze muszę znieść. Polecam wszystkim panom i tym starszym i tym jeszcze nie znających się na sztuce współżycia. Zadowolony pacjent z daleka.

Opinia dodana przez: Andrzej
Wolny termin: 31 Maj o 15:00. Sprawdź inny.

lek. med. Wojciech Molenda

Urolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
Mokotów, Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Szybko i rzeczowo podszedł do moich problemów. Potrzebowałem pilnej operacji, którą Pan doktor bardzo fachowo przeprowadził.

Opinia dodana przez: Mateusz