urolog medicover

lekarz Jacek Drabina

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
ulica Gen. Bora-Komorowskiego 25 B
Kraków

Lekarz przez wielkie L, cudowny człowiek o wielkim serduchu , uratował życie mojemu siostrzeńcowi - rak jądra . Dziękujemy panie Doktorze :) . Polecam , przyjmuje również w Olkuszu .

Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Tomasz Mutrynowski

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

bardzo sympatyczny ,miły,poświęca sporo czasu dla chorego jest bardzo konkretny i myślę że to jest lekarz z powołania co dziś to już rzadkość .Szkoda tylko że musiał naprawiać to czego inni nie dopatrzyli . Dziękuję polecam. Janusz z Woli

Opinia dodana przez: janusz

lek. med. Janusz Zajda

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najbardziej kompetentny, szczery i rzeczowy lekarz, do którego trafiłem. Mówi, jak jest, bez ściemy.

dr n. med. Ryszard Zbroński

Urolog

Medicover
Gruszczyńskiego 2/4
Gliwice

Super lekarz ;) Byłem dzisiaj na komisji lekarskiej po wypadku motocyklowym. Pan doktor profesjonalnie podszedł do sprawy. Bardzo miła osoba. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Polak Piotr

lekarz Ewa Czapkowicz

Urolog

Medicover Centrum Bednorza
ul. ks. bp. Herberta Bednorza 2A
Katowice

Lekarz z powołania z rewelacyjnym podejściem do pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie z NFZ czy prywatnie.

Opinia dodana przez: Kasia