urolog

dr n. med. Paweł Pawlaczek

MedicusPlus
Henryka Sienkiewicza 27
Wadowice

Jest dobrym specjalistą,przy pierwszej wizycie zastosował potrzebne badania celem określenia stanu zdrowia.Udziela wyczerpującej informacji o stanie zdrowia.W dalszym leczeniu wykorzystuje dostępną aparaturę i środki farmakologiczne celem poprawy stanu zdrowia.

Opinia dodana przez: Stanisław

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały kontakt z pacjentem oraz do tego profesjonalizm na najwyższym poziomie. Uprzejmy i sympatyczny. Oczywiście godny polecenia za chęć pomocy każdemu pacjentowi.

lek. med. Tomasz Mutrynowski

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Średnia ocen: 5/5

bardzo sympatyczny ,miły,poświęca sporo czasu dla chorego jest bardzo konkretny i myślę że to jest lekarz z powołania co dziś to już rzadkość .Szkoda tylko że musiał naprawiać to czego inni nie dopatrzyli . Dziękuję polecam. Janusz z Woli

Opinia dodana przez: janusz

lek. med. Marcin Majek

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

-Doskonały lekarz,z równie świetnym dr Adamem przejęli opiekę nad moim Tatą- po śmierci nieodżałowanego, wspaniałego dr Nowakowskiego.Ciężki przypadek uszkodzenia moczowodu po operacji esicy , w tle nawracające i wykańczające clostridium -z tym walczyli -nefrostomia,udana operacja rekonstrukcji moczowodu-tego dokonali-dziękujemy Wam za Zycie Taty ,walczyliśmy o nie intensywnie,na szczęście Cudowny człowiek trafił na cudownych Lekarzy.
Cały personel szpitala św.Rodziny to ludzie kompetentni,oddani pracy,wspaniali.Życzymy wszystkiego ,co najlepsze dla pana Marcina ,pana Adama i całej drużyny z Urologii

Opinia dodana przez: Justyna
Urolog Kraków dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
Kraków

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

lek. med. Janusz Zajda

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najbardziej kompetentny, szczery i rzeczowy lekarz, do którego trafiłem. Mówi, jak jest, bez ściemy.

lek. med. Paweł Symonowicz

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
Żoliborz, Warszawa

Lekarz ten leczy mojego dziadka,jesteśmy zadowoleni z leczenia,dziadkowi poprawiły się wyniki,stan ogólny też lepszy,widać że lekarz robi co może.To miły człowiek,wcale nie jest opryskliwy,a jeżeli dla kogoś był to ostatecznie nie jest od tego żeby być przemiłym i głupio uśmiechać się do każdego wchodzącego pacjenta,jego zadaniem jest dobrze leczyć.I proszę zwrócić uwagę na siebie,jak czasami zachowujecie się w poczekalniach,przed gabinetem!

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Jarosław Malczyński

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków