Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr n. med. Paweł Pawlaczek

MedicusPlus
Henryka Sienkiewicza 27
Wadowice

Swietny lekarz i człowiek.
. Opanowanie, kompetencja,WIEDZA .w czasie jednej wizyty rozwiał wszystkie wątpliwości dotyczące sensu operacji raka prostaty.
Polecam ...

Swietny lekarz i człowiek.
Polecam wszystkim mającym takie same dylematy.Dziękuje DOKTORZE

Opinia dodana przez: Krzysztof

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec

Mogę polecić lekarza. jest uprzejmy i konkretny. To była pierwsza wizyta więc kompetencji jeszcze nie umiem ocenić ( a lekarzem też nie jestem ), ale widać, że wszystko na dobrej drodze.

lekarz Tomasz Leksowski

Jagiellońska 13
Kielce

Bardzo dobry lekarz i człowiek, uratował mojej mamie nerkę, która jak inni stale twierdzili, była na stratę. Bardzo dziękuję i oczywiście polecam z całego serca!

Opinia dodana przez: Robert

lekarz Tomasz Suchojad

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Wiem że dobrze trafiłam ! Lekarz mimo że młody to dobry w swoim fachu. Dokładnie tłumaczy, rysuje i sprawia że strach mija. Polecam tym co się boją i zastanawiają się czy wybrać doświadczenie starego fachowca czy powierzyć swoje zdrowie Komuś kto jeszcze nie popadł w rutynę.

Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Jacek Ornat

Prywatna Praktyka Lekarska
ul. Generała Józefa Zajączka 6/1
Opole

Takich lekarzy jak Pan Ornat bardzo nam potrzeba.Fachowiec jednocześnie wspaniały człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii .

Opinia dodana przez: Dorota
Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
Szczecin

Jestem po pierwszej wizycie u pana doktora . W prawdzie przebiegła ona dość szybko ale mimo to jestem bardzo zadowolony. Wstępna diagnostyka wyglądało bardzo profesjonalnie. Zobaczymy co z dalszym leczeniem jednak jestem pozytywnych myśli . Polecam

Opinia dodana przez: Małgorzata
Urolog Kraków dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
Kraków

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

Wolny termin: 20 Lis o 14:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Krzysztof Łukojć

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
Katowice

Dr Krzysztof Łukojć to najlepszy urolog jakiego znam. Mój 79 letni ojciec mając kamień w kielichu nerki nie otrzymał pomocy w Szpitalu Urologicznym w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Jego wizyty z gorączką i silnym bólem rozpoczynały się i kończyły na izbie przyjęć ze wskazaniem ponownych wizyt w przypadku gorączki. Tamtejsi lekarze ograniczali sie jedynie do podania środków przeciwbulowych. Następnie umieściłem ojca w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, tam też odstąpiono od przeprowadzenia zabiegu usunięcia kamienia. Dopiero dr Łukojć zainteresował się problemem i przeprowadził zabieg. Już w pierwszej dobie po zabiegu ojciec czuł się dobrze a po tygodniu powrócił całkowicie do zdrowia. Doktora oceniam jako kompetentnego fachowca a zarazem Wielkigo Człowieka. Życzę wszystkim by mogli być leczeni przez takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam Janusz Sojka

Wolny termin: 20 Lis o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Jarosław Malczyński

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków