urolog

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec

Wspaniały kontakt z pacjentem oraz do tego profesjonalizm na najwyższym poziomie. Uprzejmy i sympatyczny. Oczywiście godny polecenia za chęć pomocy każdemu pacjentowi.

lekarz Tomasz Leksowski

Jagiellońska 13
Kielce

Bardzo dobry lekarz i człowiek, uratował mojej mamie nerkę, która jak inni stale twierdzili, była na stratę. Bardzo dziękuję i oczywiście polecam z całego serca!

Opinia dodana przez: Robert
Urolog Kraków dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog   (+1 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
Kraków

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Jarosław Malczyński

Urolog   (+1 więcej)

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Wolny termin: jutro o 15:30. Sprawdź inny.

lek. med. Krzysztof Pych

PROMED
Warszawa ul.Uniwerstytecka 5

Prowadził mnie od momentu zdiagnozowania choroby, po pobyt w szpitalu. Uważam, że jest lekarzem z powołaniem. Widać jaką satysfakcje przynosi mu wyleczenie z choroby. Miałam wrażenie, że ma mniej sympatyczny stosunek do ludzi którzy nie dbają o swoje zdrowie. Jak dla mnie świetny fachowiec uwielbiający swoja pracę, który zrobi wszystko żeby pomóc.

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.

dr Grzegorz Pędzisz

Gabinet Lekarski Tommed
ul. Powstańców Śląskich 45 lok. 4, klatka A, piętro I

Kulturalny, miły człowiek :), skuteczne i szybkie leczenie. Lekarz z prawdziwego powołania o jakich niestety coraz trudniej. Moja opinia to ...

Kulturalny, miły człowiek :), skuteczne i szybkie leczenie. Lekarz z prawdziwego powołania o jakich niestety coraz trudniej. Moja opinia to 5.

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.

lek. med. Daniel Lewczak

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej