urolog

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec

Mogę polecić lekarza. jest uprzejmy i konkretny. To była pierwsza wizyta więc kompetencji jeszcze nie umiem ocenić ( a lekarzem też nie jestem ), ale widać, że wszystko na dobrej drodze.

lekarz Tomasz Leksowski

Jagiellońska 13
Kielce

Bardzo dobry lekarz i człowiek, uratował mojej mamie nerkę, która jak inni stale twierdzili, była na stratę. Bardzo dziękuję i oczywiście polecam z całego serca!

Opinia dodana przez: Robert

lekarz Tomasz Suchojad

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Wiem że dobrze trafiłam ! Lekarz mimo że młody to dobry w swoim fachu. Dokładnie tłumaczy, rysuje i sprawia że strach mija. Polecam tym co się boją i zastanawiają się czy wybrać doświadczenie starego fachowca czy powierzyć swoje zdrowie Komuś kto jeszcze nie popadł w rutynę.

Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Jacek Ornat

Prywatna Praktyka Lekarska
ul. Generała Józefa Zajączka 6/1
Opole

Takich lekarzy jak Pan Ornat bardzo nam potrzeba.Fachowiec jednocześnie wspaniały człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii .

Opinia dodana przez: Dorota
Urolog Kraków dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
Kraków

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog   (+1 więcej)

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
Szczecin

Polecam tego urologa. Wizyta odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan doktor miły i uprzejmy, słucha pacjenta i szuka skutecznych metod leczenia. Na miejscu wykonał także USG. Co ważne, przekazuje wyczerpujące informacje i jasne zalecenia odnośnie dalszego postępowania.

Opinia dodana przez: Agnieszka K
Wolny termin: 25 Wrz o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Jarosław Malczyński

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Wolny termin: 25 Wrz o 18:00. Sprawdź inny.
Urolog Łódź lek. med. Paweł Wędzikowski

lek. med. Paweł Wędzikowski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bylam dzisiaj jest uprzejmy kompetentny poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu przyjmuje w Argo centrum medyczne szterlinga27/29 lodz