wrocław

Angiolog   (+3 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul. Bulwar Ikara 16
Wrocław

Doktor Dorobisz to wyjątkowy lekarz, który nie tylko traktuje pacjenta jako osobę wyjątkową, ale pozytywnie nastawia nawet w trudnych przypadkach. Do niego nie jest strach przyjść nawet gdy ma się świadomość, że jego interwencja ze skalpelem jest niezbędna.

Kardiochirurg Wrocław dr n. med. Krzysztof Namięta

dr n. med. Krzysztof Namięta

Kardiochirurg   (+1 więcej)

None
Pl.Hirszfelda 1/30
Wrocław

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni.
Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00

lek. med. Jacek Ornat

Urolog

Dolnośląskie Centrum Onkologii
pl. Hirszfelda 12
Krzyki, Wrocław

Takich lekarzy jak Pan Ornat bardzo nam potrzeba.Fachowiec jednocześnie wspaniały człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii .

Opinia dodana przez: Dorota
Ortopeda Wrocław lekarz Krzysztof Uszyński

lekarz Krzysztof Uszyński

Ortopeda

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
Szybka 5C
Wrocław

Do doktora Krzysztofa Uszyńskiego trafiłam z polecenia kolegi, któremu doktor wymienił dwa stawy biodrowe. Wcześniej byłam u innych ortopedów, diagnoza - operacja była dla mnie jak wyrok i odwlekałam z podjęciem decyzji.
Podejście Pana doktora do pacjenta, ciepło, spokój, profesjonalizm, wysoka kultura osobista i ogromna wiedza to wszystko spowodowało, że bez chwili wahania na pierwszej wizycie podjęłam decyzję - operacja, wymiana prawego stawu biodrowego.
Doktor wyczerpująco i cierpliwie wyjaśnił na czym będzie polegała operacja. 15.03.2016 roku udałam się do szpitala w Lubaniu bez obaw bo wiedziałam, wręcz byłam przekonana, że trafiłam w bardzo dobre ręce i dobre miejsce. Bardzo dziękuję Panu doktorowi Krzysztofowi Uszyńskiemu jak i całemu personelowi oddziału ortopedii w Lubaniu.
Po dwóch tygodniach po operacji zapomniałam co to jest ból i odstawiłam leki przeciwbólowe, bez których wcześniej nie mogłam funkcjonować. Zaprzyjaźniłam się z nowym biodrem.
Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze i życzę wszystkim potrzebującym pomocy, żeby właśnie Pana spotkali na swojej drodze tak jak ja.
Łucja z Bolesławca

Opinia dodana przez: Łucja
Chirurg plastyczny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny   (+2 więcej)

AESTETICA Chirurgia Plastyczna
Żelazna 54 lokal 2
Wrocław

Lekarz kompetentny, zainteresowany pacjentem i jego problemami. Poświęca sporo czasu no i jak najbardziej godny polecenia.

Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
ul. Przyjaźni 6 (Apartamenty Panorama)
Wrocław

Jestem zadowolony z wizyty. Jako już nie młody mężczyzna trochę wstyd, ale zacząłem się bać stomatologów! a tu u dr Berdzik miłe zaskoczenie! Omówione co będzie robione, praktycznie bezboleśnie, Pani dr cały czas się upewniała czy wszystko ok, a i ja dzięki temu miałem większy komfort. Miła, uprzejma i dobry lekarz. Tak mnie zafascynowała, że postanowiłem tu gdzie ją znalazłem opinię napisać, czego zazwyczaj nie robię.

Psychiatra Wrocław lekarz Joanna Gurańska

lekarz Joanna Gurańska

Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
Ołtaszyn, Wrocław

Jestem pacjentem doktor Gurańskiej od 2 lat z niewielką przerwą. Podczas terapii dała się poznać z całą pewnością jako skuteczny i wyjątkowy lekarz.Zdecydowanie traktuje pacjenta podmiotowo, z uwagą i empatią. Wzbudza zaufanie i potrafi dotrzeć nawet do tak zamkniętych osób jak ja. Nie krytykuje, tylko cierpliwie słucha, tłumaczy i motywuje, a to dla mnie mnie ma szczególne znaczenie, bo u innych lekarzy przerywałem leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Cichy
Wolny termin: jutro o 19:00. Sprawdź inny. # 9
Stomatolog Wrocław lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
Klecina, Wrocław

Polecam Panią doktor. Dane znalazłam tu, kontakt bez problemu i płynnie, a Pani doktor na wstępie bardzo zabiegana, ale później na spokojnie wytłumaczyła co będzie robić i nie bolało! Świetny specjalista w swoim fachu, a gabinet przyjemnie wykończony i dobrze wyposażony.

Opinia dodana przez: Marta G
Wolny termin: jutro o 19:00. Sprawdź inny. # 10

lek. stom. Radosław Romanik

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
Wrocław

Radosława Romanika polecam każdemu, komu zależy na zębach i ich dobrym leczeniu. Wielki talent i takiż profesjonalizm.

Opinia dodana przez: M