wrocław

Angiolog   (+3 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul. Bulwar Ikara 16

Średnia ocen: 5/5

Doktor Dorobisz to wyjątkowy lekarz, który nie tylko traktuje pacjenta jako osobę wyjątkową, ale pozytywnie nastawia nawet w trudnych przypadkach. Do niego nie jest strach przyjść nawet gdy ma się świadomość, że jego interwencja ze skalpelem jest niezbędna.

Wolny termin: 2 Mar o 15:30. Sprawdź inny. # 2
Psychiatra Wrocław lekarz Joanna Gurańska

lekarz Joanna Gurańska

Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
Ołtaszyn, Wrocław

Uprzejma, miła i kompetentna - Pani doktor zna się na swojej pracy. Zawsze traktuje z godnością i szacunkiem. Słucha pacjentów i dobiera indywidualnie leki. Dla mnie super!

Dietetyk Wrocław mgr Karolina Cudzich-Gunia

mgr Karolina Cudzich-Gunia

Dietetyk

Dermaderm
Ul. Semaforowa 87/U1
Brochów, Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Uprzejma i chętnie odpowiadająca na pytania, zawsze polecam usługi Pani dietetyk innym znajomym!!!!!

Kardiochirurg Wrocław dr n. med. Krzysztof Namięta

dr n. med. Krzysztof Namięta

Kardiochirurg   (+1 więcej)

None
Pl.Hirszfelda 1/30
Wrocław

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni.
Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00

Chirurg plastyczny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny

AESTETICA Chirurgia Plastyczna
Żelazna 54 lokal 2
Wrocław

Jestem zachwycona, chyba pierwszy raz w życiu zostałam tak dobrze potraktowana przez lekarza. Naprawdę wielki szacunek Panie Doktorze. Dziękuje

Ortopeda Wrocław lekarz Krzysztof Uszyński

lekarz Krzysztof Uszyński

Ortopeda

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
Szybka 5C
Wrocław

Dobry doktor, konkretny, ale z dobrym podejściem do pacjenta. Zawsze pomocny i fachowy. Da się poza tym lubić. Polecam

Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
ul. Przyjaźni 6 (Apartamenty Panorama)
Wrocław

Specjalista dla mnie po prostu świetny ! Bardzo miła Pani doktor - potrafi wszystko wytłumaczyć prostym i zrozumiałym dla pacjenta językiem ;) Serdecznie POLECAM!!:)

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 8
Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
Klecina, Wrocław

Dla mnie świetna specjalistka ! Ma się poczucie, że trafiasz w odpowiednie ręce. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Szukałam lekarza, Pani Agnieszka miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny. Pani doktor przyjazna pacjentowi. Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam dziękując za pomoc i ładny uśmiech.

Opinia dodana przez: Marta G
Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 9

dr n. med. Rafał Nowak

Chirurg stomatolog   (+2 więcej)

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
Wrocław

Doktor usuwał mi dziś ósemkę, jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegł zabieg - fachowo, szybko i bezboleśnie, bez żadnych komplikacji. A przy okazji bardzo sympatyczny człowiek, chciało by się, żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta.