wrocław

Angiolog   (+3 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul. Bulwar Ikara 16

Średnia ocen: 5/5

Doktor Dorobisz to wyjątkowy lekarz, który nie tylko traktuje pacjenta jako osobę wyjątkową, ale pozytywnie nastawia nawet w trudnych przypadkach. Do niego nie jest strach przyjść nawet gdy ma się świadomość, że jego interwencja ze skalpelem jest niezbędna.

Wolny termin: 27 Lut o 09:40. Sprawdź inny. # 2
Psychiatra Wrocław lekarz Joanna Gurańska

lekarz Joanna Gurańska

Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
Ołtaszyn, Wrocław

Uprzejma, miła i kompetentna - Pani doktor zna się na swojej pracy. Zawsze traktuje z godnością i szacunkiem. Słucha pacjentów i dobiera indywidualnie leki. Dla mnie super!

Dietetyk Wrocław mgr Karolina Cudzich-Gunia

mgr Karolina Cudzich-Gunia

Dietetyk

Dermaderm
Ul. Semaforowa 87/U1
Brochów, Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Uprzejma i chętnie odpowiadająca na pytania, zawsze polecam usługi Pani dietetyk innym znajomym!!!!!

Nefrolog Wrocław dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Nefrolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !

Kardiochirurg   (+1 więcej)

None
Pl.Hirszfelda 1/30
Wrocław

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni.
Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00

Chirurg plastyczny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny

AESTETICA Chirurgia Plastyczna
Żelazna 54 lokal 2
Wrocław

Jestem zachwycona, chyba pierwszy raz w życiu zostałam tak dobrze potraktowana przez lekarza. Naprawdę wielki szacunek Panie Doktorze. Dziękuje

Ortopeda Wrocław lekarz Krzysztof Uszyński

lekarz Krzysztof Uszyński

Ortopeda

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
Szybka 5C
Wrocław

Dobry doktor, konkretny, ale z dobrym podejściem do pacjenta. Zawsze pomocny i fachowy. Da się poza tym lubić. Polecam

Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
ul. Przyjaźni 6 (Apartamenty Panorama)
Wrocław

Specjalista dla mnie po prostu świetny ! Bardzo miła Pani doktor - potrafi wszystko wytłumaczyć prostym i zrozumiałym dla pacjenta językiem ;) Serdecznie POLECAM!!:)

Wolny termin: dzisiaj o 17:30. Sprawdź inny. # 9
Psychoterapeuta Wrocław  Dawid Karol Kołodziej

Dawid Karol Kołodziej

Psychoterapeuta   (+3 więcej)

Salus – Outsourcing Business Center
plac Powstańców Śląskich 17a/222
Plac Grunwaldzki, Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!

Opinia dodana przez: Jan Śmiech