Leokadia Siergiej

3,9

spotkałam na patologii ciąży, bardzo niesympatyczna i niemiła, badania przeprowadza bardzo boleśnie, po badaniu pojawiały mi się nawet krwawienia

Miła, spokojna, delikatna, wsłuchana w pacjenta, jego wątpliwości i problemy. Bardzo kompetentna - nie diagnozuje "na oko", nie wciska byle jakich leków tylko przeprowadza kompleksową diagnostykę. Nie namawia też na niepotrzebne badania (np. USG). Również cennik ma niewygórowany. Tylko winda stresująca (gabinet na 8 piętrze)

Pani doktor jest bardzo symapatyczna i jest rewelacyjnym lekarzem. Zna się bardzo dobrze na rzeczy. Prowadziła całą moją ciążę i dzięki niej mam zdowego synka. Przeprowadziła u mnie cesarskie cięcie i wszystko bez komplikacji a rana goiła się świetnie. Szczerze polecam. Jest moim lekarzem od 14 lat i nie zmieniłabym na żadnego innego. Bardzo rzeczowo i wyczrpująco informuje o stanie zdrowia. Polecam

Rewelacyjny lekarz! Prowadziła całą moją zagrożoną ciążę i byłam bardzo zadowolona z opieki. Jedyny minus to słabe usg.

To do Pani Doktor poszłam na pierwsze w życiu badanie ginekologiczne. Po kilkunastu latach wróciłam, aby poprowadziła moją pierwszą ciążę. Bo jej ufam. Kobieta delikatna, dokładna, cierpliwa i miła. Takiego lekarza ze świecą szukać. Czuję się bezpiecznie pod jej opieką.

Jak dla mnie super lekarz prowadzi aktualnie moją drugą ciąże i niemam co niej żadnych zastrzeżeń. Zawsze spokojnie wysłucha wszelkich obiekcji. Czy to prywatna wizyta czy też w szpitalu ja nie odczuwam różnicy w traktowaniu.

Widzę, że Pani doktor jest bardzo kontrowersyjnym lekarzem. Ja powiem tak, podczas jednej ciąży dwa razy byłam na porodówce i dwa razy trafiłam na Panią doktor i za każdym razem potraktowała mnie w sposób niezwykle uprzejmy. Przy niej mogłam się uspokoić. Bardzo miła.

bardzo miła znająca się na swoim fachu jak mało kto,szczerze polecam

bardzo miła znająca się na swoim fachu jak mało kto,szczerze polecam

Lekarz, którego mogę bezwarunkowo polecać! Bardzo sumienna, miła serdeczna oraz kompetentna. Pani doktor bardzo mi pomogła, prowadzi moja ciaze. Jestem wdzięczna za pomoc i na pewno nie zmienie lekarza prowadzącego.

Jest to naprawde kobieta o dobrym sercu,bardzo mila i sympatyczna.Zeby wszyscy lekarze mieli takie zainteresowanie pacjentami.Po prostu jest rewelacyjna.