Leokadia Siergiej

bardzo miła znająca się na swoim fachu jak mało kto,szczerze polecam

bardzo miła znająca się na swoim fachu jak mało kto,szczerze polecam

Pani doktor jest bardzo symapatyczna i jest rewelacyjnym lekarzem. Zna się bardzo dobrze na rzeczy. Prowadziła całą moją ciążę i dzięki niej mam zdowego synka. Przeprowadziła u mnie cesarskie cięcie i wszystko bez komplikacji a rana goiła się świetnie. Szczerze polecam. Jest moim lekarzem od 14 lat i nie zmieniłabym na żadnego innego. Bardzo rzeczowo i wyczrpująco informuje o stanie zdrowia. Polecam

Dzięki Pani doktor po cięciu cesarski mam zdrową i sliczną córeczkę. Bardzo miła i sympatyczna.

Bardzo niesympatyczna .Miałam bliskie spotkanie z panią doktor w gabinecie poradni przyczpitalnej .Nie chciała mnie przyjąć bo nie byłam zapisana. Właściwi to mnie niegrzecznie wyprosiła .Nawet nie chciała ze mną zdania zamienić.Sprawa była b . powarzna więc poszłam na izbe przyjęć .A z izby prosto na stół .Na oddziale próbowała mnie zagadywać , nadrabiać ale złe wrażenie pozostało

Widzę, że Pani doktor jest bardzo kontrowersyjnym lekarzem. Ja powiem tak, podczas jednej ciąży dwa razy byłam na porodówce i dwa razy trafiłam na Panią doktor i za każdym razem potraktowała mnie w sposób niezwykle uprzejmy. Przy niej mogłam się uspokoić. Bardzo miła.

Lekarz, którego mogę bezwarunkowo polecać! Bardzo sumienna, miła serdeczna oraz kompetentna. Pani doktor bardzo mi pomogła, prowadzi moja ciaze. Jestem wdzięczna za pomoc i na pewno nie zmienie lekarza prowadzącego.

Nikomu nie polecam tej Pani. Nie ma cierpliwości do pacjentów. Bardzo szybko sie irytuje. W trakcie badania bardzo mało delikatna. Wyszukuje u pacjentów tysiace chorób, chyba tylko po to by wyciagnąc od nich kasę.

Opanowana i bardzo kompetenta lekarka. Poprowadziła poród bo akurat miała dyżur i jestem bardzo zadowolona. Delikatna i konkretna. Przeprowadziła cesarskie ciecie błyskawicznie, blizna ślicznie sie zagoiła a lekarka odwiedzała mnie i dopytywała o stan zdrowia przez cały okres pobytu co rzadko się zdarza.

Mam mieszane uczucia co do pani doktor-spotkałam ją po 19 latach,gdy byłam badana przed operacją usunięcia macicy w szpitalu w tym roku.Na szczęscie to nie ona mnie badała,bo wspomnienia mam koszmarne.Mój drugi poród przed laty zakończył się cesarskim cięciem wykonanym przez p.doktor Siergiej.Zostałam zainfekowana podczas operacji i spędziłam prawie miesiąc w szpitalu walcząc z gronkowcem,paciorkowcem i wszelkimi chyba możliwymi gatunkami grzybów.Samo cięcie wykonane krzywo-po dziś dzień nie mogę zrozumieć jak doświadczony lekarz mógł zrobić coś takiego. Pani doktor niestety nadal niezbyt sympatyczna.Ona faktycznie chyba zupełnie inaczej zachowuje się w swiom ...

Pani doktor niestety nadal niezbyt sympatyczna.Ona faktycznie chyba zupełnie inaczej zachowuje się w swiom prywatnym gabinecie,ja spotkałam ją ponownie w szpitalu i po raz kolejny wywarła na mnie nie najlepsze wrażenie.

nie życzę nikomu spotkania podczas porodu z panią doktor,jest miła tylko na prywatnej wizycie u siebie w gabinecie