dr n. med. Leszek Mitas

3,5
3,9
3,5
3,9

Nikt nie zwrócił uwagi na aspekt psychologiczno-socjologiczny. Pan dr nie umawia się na wizyty.Po godzinach (ok. 4) oczekiwania w maleńkim przedsinku, w tłoku, straszona żoną dra, która w każdej chwili może przerwać przyjęcia np. kolacją, dostałam się wreszcie do ciemnego gabinetu. USG przezpochwowe miałam wykonane na kawałku papierowego ręcznika na leżance. Badał rękami w plastikowych (jak ze stacji benzyniowej) rękawiczkach- nie wiedziałam, że w takich można. Podczas badania do gabinetu weszła żona dra i czegoś tam sobie szukała. On sam podczas rozmowy ze mną patrzył w komputer, nie na mnie. ...

Nikt nie zwrócił uwagi na aspekt psychologiczno-socjologiczny.
Pan dr nie umawia się na wizyty.Po godzinach (ok. 4) oczekiwania w maleńkim przedsinku, w tłoku, straszona żoną dra, która w każdej chwili może przerwać przyjęcia np. kolacją, dostałam się wreszcie do ciemnego gabinetu. USG przezpochwowe miałam wykonane na kawałku papierowego ręcznika na leżance. Badał rękami w plastikowych (jak ze stacji benzyniowej) rękawiczkach- nie wiedziałam, że w takich można. Podczas badania do gabinetu weszła żona dra i czegoś tam sobie szukała. On sam podczas rozmowy ze mną patrzył w komputer, nie na mnie. W rozmowie nie był niegrzeczny, ale bardzo oszczędny w słowach i oschły. Osobiście czułam sie zlekceważona, ale może po prostu byłam zbyt zmęczona i rozdrażniona tym wszystkim. Może i jest jest on dobrym fachowcem- nie wiem, bo drugi raz do niego nie poszłam. Na szczęście nie ma lekarzy niezastąpionych.

no własnie ja tez jestem ciekawa co sie dzieje z lekarzem tyle lat do niego chodziłam ze nie chce szukac kogos innego moze przyjmuje w pewne dni

Rewelacyjny lekarz, kompetentny, dokładny, doskonały fachowiec. Przed operacją (usunięcie macicy) dokładnie wszystko mi wytłumaczył, opowiedział co będzie robić. Poddałam się zabiegowi z pełnym spokojem i zaufaniem. I się nie zawiodłam. Zaznaczam, że nie byłam pacjentką doktora Mitasa, miałam masę szczęścia, że akurat na niego na oddziale trafiłam. Nawet nie wiedziałam, że jest ordynatorem...

Jestem zadowolona z leczenia i operacji przeprowadzonej przez dr Mitasa. Po prostu najlepszy :) Mam tylko małe pytanko,czy nadal przyjmuje w Częstochowie i czy nadal jest na 1000-leciu ?Pozdrawiam i życzę zdrowia :)

musialam pozaznaczac opinie aby tu napisac . Bardzo was prosze podajcie adres gabinetu prywatnego i jakis kontakt aby sie umowic na wizyte . chodzi o prowadzenie ciazy . i jaki jest termin oczekiwania na wizyte

i jaki jest termin oczekiwania na wizyte

Pan Doktor uratował mi życie, podjął się bardzo trudnej operacji. Dzięki niemu mogę żyć normalnie.

Wysokiej klasy specjalista. Robił mi laparoskopię, prowadził później długo oczekiwaną ciążę, która zakończyła się cesarką. Po każdej interwencji błyskawicznie wracałam do zdrowia. A pan doktor nigdy nie oczekiwał koperty z "wdzięcznością" Z czystym sumieniem każdej kobiecie gorąco polecam.

Witam czy może ktoś wie co się dzieje z doktorem Mitasem|?dlaczego już nie przyjmuję w Częstochowie i co sie z nim dzieje?

UWAŻAM, ŻE TO JEST BARDZO DOBRY LEKARZ, SUPER FACHOWIEC I WYBITNY SPECJALISTA. TAKICH LEKARZY TO NAM POTRZEBA I POLECAM GO KAŻDEMU POTRZEBUJĄCEMU POMOCY.

Znakomity specjalista w dziedzinie ginekologii,a że się ceni? To chyba normalne,że lekarze biorą koperty wdzięcznośći,a ten pan doktor skoro bierze to swoją "robotę" wykonuje bez zastrzeżeń. Gorąco polecam wizytę u dr Mitasa