dr n. med. Leszek Mitas

Dr.Mitas jest bardzo dobrym fachowcem i pomaga w najtrudniejszych przypadkach,jednak zgadzam się z poprzednią opinią że ważna też dla niego jest niestety kasa.Czasami mam wrażenie że jest ważniejsza od pacjentki.

Specjalista naprawdę dobry ale bezlitosny jeśli chodzi o kasę. Za wypisanie samej recepty wiele razy zapłaciłam tyle co za wizytę.Jeżeli widzi że kobiecie zależy na wyzdrowieniu za każdą drobną usługę każe sobie płacić. Nawet jeśli jest to na fundusz zdrowia, doktor oczekuje od pacjentki koperty z wdzięcznością .

Z pewnością polecam tego lekarza, miałam problemy z ciążą od samego początku. Pan doktor doprowadził mnie do samego końca i dzisiaj mogę się cieszyć swoim maleństwem.

wysmienity fachowiec.jesli operacja'tradycyjna'badz laparoskopia to tylko pan dr.

Bardzo dobry fachowiec,konkretny.Wszystko dokładnie wyjaśnia na wizycie.Dzięki niemu w końcu mam spokój z endometriozą.

Jest to doskonały fachowiec, doprowadził moją ciążę (zagrożoną) do szczęśliwego rozwiązania:)

bardzo dobry lekarz trafilam do niego jakis czas temu prowadzil 2 moje ciaze i wszystko jest w porzadku