prof. dr hab. n. med. Leszek Romanowski

Lekarz obdarzony wielką empatią i emanujący to co jest tak ważne dla każdego pacjenta podczas wizyty: atmosferę Spokoju Dobroci i Zaufania. Lekarz wysłuchujący chorego i skupiający się nad meritum problemu w szerokim spektrum jego przyczyn i obdarzający pacjenta pozytywną Zmianą Myślenia o przypadłości w oparciu o posiadaną Wiedzę Nauk Medycznych oraz Talent nawiązywania kontaktu z pacjentem.

Jestem zadowolony i polecam ,lekarz pomógł mi podjąć ważną decyzję dotyczącą dalszego leczenia.Po obejrzeniu zdjęć wszystko dokładnie wyjaśnił- wskazał kierunek dalszego leczenia

dokładnie wyjaśnił- wskazał kierunek dalszego leczenia

Pan Profesor jest lekarzem / fachowcem z bardzo dobrym doświadczeniem, wykonał mi już trzy operacje palców po oparzeniach II stopnia. Jestem zadowolony z tego co zrobił dla mnie Pan Profesor. Potrafi wysłuchać pacjenta, jak trzeba to jest również dobrym psychologiem w sensie "dobrej rady" udzielonej pacjentowi i najważniesza rzecz jest uczciwy, polecam Pana Profesora innym potencjalnym pacjentom

Niesamowity lekarz i człowiek. Operacja przeprowadzona sprawnie i bez komplikacji. Do tego ciepły, cierpliwy człowiek z wielkim sercem. Oby więcej takich lekarzy!!!

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz, bardzo kompetentny. Miałam dwie operacje ręki. Bardzo dziękuję Panie Profesorze, emanuje od Pana ciepło, spokój i troska, że pacjent przestaje się bać i ma zupełne bezgraniczne zaufanie. Jestem ogromnie wdzięczna. Oby więcej było takich wspaniałych ludzi.

Takiej kultury i podejścia do pacjenta życzyłabym każdemu lekarzowi.To niesamowicie uprzejmy i kompetentny człowiek.Wzbudza zaufanie u dzieci a dla mnie to było bardzo ważne.Specjalista na skalę światową, fachura w dziedzinie ortopedii.Ilość pacjentów która jest pod jego opieka sama mówi za siebie.Polecam!!!

Widziałem wielu wybitnych naszych czasów , ale takich ludzi jak profesor jest niewielu.Syn mój był operowany w Turku przez profesora i mimo , że był to szpital publiczny ( wielkie podziękowania dla personelu- niech się uczą inni podejścia dla pacjenta) wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie. Szacunek dla profesora.

Witam. Miałem poważny problem z łokciem,nazywa się to chrzęstniakowatość łokcia,łokieć blokował się,bolał,nie mogłem uprawiać żadnych sportów.Na szczęście trafiłem na prof.Romanowskiego,teraz tą samą ręką wyciskam na siłowni wielkie ciężary a wcześniej nie mogłem utrzymać szklanki z herbatą.Czy warto? Odpowiedzcie sobie sami... Pozdrawiam

Zdecydowanie polecam! To bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Naprawia często to co inni spartaczyli. Dysponuje również bardzo fajnym zespołem w klinice Celsus. Wojtek z Zielonej Góry

Wojtek z Zielonej Góry

Co tu duzo pisac,rewelacja! W Londynie zlamalem kosc lodeczkowa lewej reki, jestem z zawodu informatykiem oraz profesjonalnym muzykiem - gitara, klawisze. W zwiazku z moja praca musialem sie przeniesc do Berlina i tutaj kontunuowalem leczenie - niemieccy lekarze z duza pieczolowitoscia podchodza do pacjenta, jednakze nie mieli doswiadczenia w terapii ktora zastosowal profesor. Dzisiaj zamiast sroby w nadgarstku mam zrosnieta kosc i poddalem sie fizykoterapii. Po ponad 6 miesiacach gipsu uwazam skutek leczenia za rewelacyjny i polecam wszystkim profesora jako osobe kompetentna, znajaca innowatorskie metody leczenia oraz osobe podchodzaca niezwykle indywidualnie, z wrodzona empatia do pacjenta. Koszt wizyty oraz operacji jest niewspomierny z efektem.