prof. dr hab. n. med. Leszek Romanowski

Super lekarz,super człowiek.Uratował moją rekę gdyż groziła mi martwica jałowa, a w chorej instytucjii zwanej NFZ kazali czekać na operację od 2-5 lat.Wszystko poszło gładko i sprawnie praktycznie po 4 miesiącach po operacjii wruciłem do normalnego funkcjonowania...Polecam.

prof. romanowski uratowal mi reke zrobil cos z niczego i bede mu za to wdzieczna do konca zycia.

Zdecydowanie polecam lekarza,w moim przypadku był to zabieg rozdzielenia palców u stóp. Maciej

Maciej

Profesor jest przede wszystkim człowiekiem.Ma wspaniałe podejście do dzieci.Operował moją córkę.Uratował jej rękę jestem mu bardzo wdzięczna.Kompetentny,wszystko wytłumaczy.Bardzo. polecam.

W szpitalu, gdzie byłam operowana, tylko niewiele osób było z Poznania. Przekrój był: od gór po morze. A to chyba samo za siebie mówi. Były osoby, które np. po operacji lewego nadgarstka, teraz operowały prawy, bo efekt poprzedniego zabiegu - jak mówiły - był ta rewelacyjny. NIKT!! nie obawiał się, że zabieg może Panu Profesorowi się nie udać. Profesorowi - jako lekarzowi i człowiekowi - gdybym miała wystawiać ocenę dałabym 6+

NIKT!! nie obawiał się, że zabieg może Panu Profesorowi się nie udać.

Bardzo dobry specjalista,ale nie jest dostępny dla osób o niskich dochodach - szkoda !

Za 250 złotych wystarczy, by okazać pacjentowi empatię i poświęcić odrobinę czasu... można się nawet uśmiechnąć... prawda? A co z tymi, którzy nie mają pieniędzy?

A co z tymi, którzy nie mają pieniędzy?

Wspaniały fachowiec,godny polecenia lekarz.To osoba której można zaufać,wiem coś na ten temat bo pomógł mojemu synowi. Do dzisiaj nazwisko Romanowski w moim domu bardzo ciepło się wspomina.Szkoda że takich ludzi mamy tak mało.

Profesor operował mojego synka, wszystko poszło zgodnie z planem, operacja się udała. lekarz naprawdę przesympatyczny, może i faktycznie nie poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, ale naprawdę ustawiają się do niego kolejki pacjentów, a dlaczego...Właśnie dlatego, że jest wybitynym specjalistą, a do tego bardzo miłym, spokojnym i wzbudzającym zaufanie człowiekiem. Nawet mój synek, który się boi lekarzy, jego się nie bał. Ja osobiście serdecznie polecam. Jeżeli chodzi co do kosztów wizyty..Nie jest to mało, ale jak ktoś całe życie sie uczy tego jak pomagać innym to musi sie cenić. Pozdarwiam

Wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny, ogromna wiedza, a przy tym niesamowicie sympatyczny, przemiły i wzbudzający zaufanie człowiek. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z ręką to bardzo polecam.