prof. dr hab. n. med. Leszek Romanowski

Nie tylko wybitny specjalista! Przede wszystkim Człowiek z głęboko rozbudowaną empatią. Kultura Profesora Romanowskiego sprawia, że pacjent czuje się bardzo wyjątkowo. Trudno znaleźć te dwa aspekty w jednym człowieku, a Profesor połączył bycie fachowcem najwyższej miary z byciem człowiekiem wrażliwym i empatycznym. Profesor operował obydwie moje ręce (uczynił rzeczy niemożliwe możliwymi)i zdecydowanie zawsze wiedziałam o wszystkich możliwych komplikacjach oraz o sposobie działania. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Jest najlepszym lekarzem w swojej specjalności, zarówno w Polsce jak i na świecie. Operował mnie kilkakrotnie. Naprawdę serdecznie polecam. Bo przecież dla nas-pacjentów, nie ma nic ważniejszego niż kompetentny i godny zaufania lekarz. Pozdrawiam

będąc na wizycie u tego właśnie lekarza poczułam że znalazł sę ktoś kto potrafi trzeżwo ocenić sytułacje i nie zważając na nic jasno i otwarcie powiedzieć co da się zrobić w dany, przypadku.Nie zawsze jest to zgodne z oczekiwaniem pacjenta ale na pewno zgodne z tym co można zrobić.Po operacji poieka fantastyczna.We wszystkim otrzymałam pomoc i odpowiedzi na każde pytanie.zawsze musimy zdawać sobie sprawę z tego ze nasze wyobrażenia pooperacyje nie będą wymarzone o taki jak sobie wyobrażamy, bo przecież niektórycz rzeczy nie można zrobić od nowa.Ale zapewniam że prof.Romanowki i pozostali lekarze robią wszystko co w ich mocy.Mam ogromny szacunek dla nich jako ludzi ale przede wszystkim jako lekarzy.trzymam kciuki za wszystki zabiegi i operacje.Wiem też że to ludzie którzy niosą kepsze kutro dla pacjentów. Pacjentka

Profesor Leszek Romanowski to najlepszy specjalista i najwspanialszy czlowiek jakiego znam.

Nie byłam u tego lekarza ale wyczytałam w necie, że ten lekarz ma tylko czas dla tych, którzy płacą, inaczej nie ma szans na spotkanie i rozmowę z tym lekarzem. Kolejny materialista?

Polecam! Bardzo dobry specjalista, ceniony i szanowany wśród kolegów po fachu

Polecam! Bardzo dobry specjalista, ceniony i szanowany wśród kolegów po fachu

Nie ma znaczenia koszt wizyty, jeżeli trafia się na fachowca, który wytłumaczył na czym polega mój problem i przedstawił możliwości leczenia w prosty i przystępny sposób.

GDYBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH FACHOWCÓW W NASZYM KRAJU ,ACZ KOLWIEK WIZYTA PRYWATNA DROGA

Decyzje Pana doktora po jednej z operacji spowodowały 3 kolejne, które maja naprawić sytuacje. Ostatnia już wymaga poprawy.