lekarz Lidia Kęskiewicz

Dziwię się trochę negatywnym opiniom. Byłam dzisiaj u Pani doktor, bardzo uprzejmą i rzeczowa, nie mam do czego się przyczepić.

Byłem ostatnio i przyznam szczerze że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Doktor wysłuchała historii, zapoznała się z objawami, zbadała, zasugerowała lekka zmianie w podejsciu do leczenia - tłumacząc dlaczego. Wszystko w miłej atmosferze. Polecam

Byłem ostatnio i przyznam szczerze że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Wszystko w miłej atmosferze. Polecam

Zdecydowanie nie polecam, brak kompetencji, zainteresowania, uprzejmości i zwykłej ludzkiej empatii. Szanowna Pani Doktor nie pamięta o Przyrzeczeniu Lekarskim.

Szanowna Pani Doktor nie pamięta o Przyrzeczeniu Lekarskim.

Beznadziejna. W ogóle nie jest zainteresowana pacjentem a tylko własnym interesem. Nie chce słuchać historii choroby i tylko odsyła do innych lekarzy. Nie obchodzi ją żadna przysięga którą składała gdy zostawała lekarzem. Ta pani w ogóle nie powinna mieć kontaktu z ludźmi. Na całą wizytę poświęciła tylko 10 min swojego "cennego" czasu i niczego z niej nie wyniesiono. Ani skierowania do kogoś innego ani metody leczenia. Nic. Brak kompetencji do leczenia ludzi.

Nie polecam, zero zainteresowania. Pani Doktor nie przyszlo nawet do glowy zeby zmierzyc mi temperature, kiedy skarzylem sie na goraczke. Mialem wrazenie ze w ogole mnie nie slucha/nie ufa. Stanowczo nie polecam.

Bardzo gorąco polecam Panią Doktor - bardzo spokojna, kompetentna a przede wszystkim bardzo cierpliwa i serdeczna. Potrafi wysłuchać, a to czasem bardzo bardzo dużo.

Potrafi wysłuchać, a to czasem bardzo bardzo dużo.

Polecam wszystkim p. doktór. Bardzo wnikliwa kompetentna, bardzo stara się pomóc pacjentowi.Mimo nawału pracy ,zawsze ma czas dla pacjenta. Dziękuje i życze dalszych sukcesów w pracy. Z poważaniem -pacjentka.

Z poważaniem -pacjentka.