lekarz Lidia Ruszkowska

Dermatolog dziecięcy

2,9
2,9

dr Ruszkowska przez kilkunascie lat prowadzila moich synow (problemy ze skora w okresie dojrzewania)a teraz korzystam z jej pomocy przy mojej wnuczce, ktora jest uczulona praktycznie na wszystko, co odbija sie na jej skorze. Pani doktor wykazuje sie ogromna wiedza, kompetencja i cierpliwoscia nawet dla mnie, bo leczenie skornych problemow wymaga systematycznosci i czesto trzeba dlugo czekac na rezultaty. Zawsze mnie podtrzymuje na duchu, a wizyty u niej nigdy nie byly dla moich dzieci nieprzyjemne. Nigdy nie uwazala sie za najmadrzejsza na swiecie, chociaz wiedziala, ze konsultowalam sie rowniez z innymi lekarzami. Moja rodzina bardzo duzo dr Ruszkowskiej zawdziecza. Marianna

Pani Doktor działa schematycznie. W naszym przypadku postawiła diagnozę bardzo szybko, niestety nieprawidłową. Mimo faktu, iż zwracałam jej uwagę na wyniki badań, który burzyły jej teorię i tak nie zmieniła zdania. Nie słucha rodziców i traktuje ich z góry. Mówiłam, że maść nie działa a Pani Doktor przepisywała ją mi dwukrotnie- dziecko natomiast nadal się męczyło.

Pani doktór jest specjalistą dermatologiem, pediatrą, o których raczej trudno. Jednakże w naszym przypadku potwierdziła jedynie diagnozę koleżanki po fachu i zaleciła leczenie, które wcale nie wyeliminowało problemu, jedynie wspomaga gojenie i to z wątpiącym skutkiem. Obiecywanie, że będzie lepiej latem wcale mnie nie uspokoiło ponieważ moje dziecko ciągle się męczy. Na pewno są takie przypadki, które pani doktór łatwiej wyleczy, naszego jej się nie udało. Plus za uprzejmość, za którą w końcu się płaci:(

Zgadzam się z negatywnymi opiniami poprzedników. Pani doktor jest nieuprzejma, z przyklejonym uśmiechem, rodziców traktuje z "góry". Stracilśmy kilka stów, bo nie pomogła naszemu dziecku, ani za pierwszym razem, ani za kolejnym. Najgorsze było to, że nawet nie pofatygowała się dokładnie zbadać maluszka, tylko od razu postawiła diagnozę. Wizyta za każdym razem trwała ok 3-5 minut. Pustki w poczekalni o czymś jednak świadczą. Wszystkim rodzicom radzę poszukać innego specjalisty...

Szczerze polecam Panią dr Ruszkowską za profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i czas jaki poświęca. Jest osobą konkretną z dużą wiedzą i doświadczeniem, a do tego przemiła. Przekonała mnie swoja osoba i właściwie postawioną diagnozą. Polecam wszystkim!!!!!!

Muszę też przyznać że ta Pani robi dobre wrażenie ale w naszym przypadku nie poznała się na chorobie wręcz swoimi zaleceniami pogorszyła stan skóry mojej córeczki. Na wizycie uważała się za najmądrzejszą i bez zastanowienia stwierdziła chorobę, jednak grubo się pomyliła. Na drugi raz na pewno nie pojawię się u tej Pani doktor

Marny lekarz. Nie poszukuje żadnych rozwiązań, ażeby pomóc dziecku. Osoba zarozumiała, traktująca rodzica jak przysłowiowe piąte koło u wozu. Kompletny brak profesjonalizmu. Jedynum rozwiązaniem było wypisanie skierowania do innego szpitala, na inny oddział. Zwyczjna spychologia. Zmarnowałam cenny czas mojego dziecka na konsultację u tej oosby, a choroba dalej pustoszyła organizm mojego dziecka. Jestem doświadczonym przez los rodzicem i ta opinia nie jest wytworem mojej wyobraźni. Zdecydowanie odradzam

bardzo kompetentna, wzbudzająca zaufanie osoba. Trafna diagnoza w ciągu sekundy.

Lekarz bardzo dobry. Wyleczyła moją córkę Roksankę, która trafiła do szpitala w ciężkim stanie,rzadka choroba (zespół Lyella),którą nie potrafili wyleczyć lekarze z mojego miasta..a ja jestem jej bardzo wdzięczna za to,że moja córeczka wyzdrowiała i ma się dobrze. Iwona.R

Lekarz świetny i godny zaufania. Moje dziecko leczy się u dr. Ruszkowskiej już 6 lat i dwa razy zdarzyło się, że jej diagnoza (inna od lekarza u którego byłam wcześniej) była trafna i dziecko szybko zostało wyleczone. Jeśli dermatolog to z całą pewnością tylko dr. Ruszkowska

Jeśli dermatolog to z całą pewnością tylko dr. Ruszkowska