dr n. med. Lidia Skobejko-Włodarska

Urolog dziecięcy, Urolog, Chirurg dziecięcy

2,4
2,6

Byłam z 3,5 letnia córką w przychodni MAG. Dr Skobejko potraktowała nas rutynowo, nie dając wrecz możliwosci opowiedzenia dokładnie naszego problemu. Bardzo niemiła. Na poczatku miałam wrazenie ze ma do mnie pretensje ze dałam dziecku za duzo pic, mimo ze przed wizyta/ badaniem powiedziano mi ze dziecko ma przyjsc opite zeby mogło zrobić siku na badaniu. Córka robiła siku na raty (ma chory pecherz i z tym własnie problememe przyszłyśmy do lekarza), a lekarka mi mówi, że tak to mozemy siedziec i siedziec a córka nie oprózni pecherza. Uwagi do mojego dziecka które zaczeło płakać przy USG "Widzisz, przestraszyłaś tamtego chłopca." Podczas rozmowy córka kręciłą sie po gabinecie, dr: "Jak popsujesz tamten fotel, mama bedzie musiała za niego zapłacic i sprzedac samochód". Takie traktowania pacjenta nie powinno miec miejsca!!!

Dr Skobejko leczy naszego syna od 6 lat. Jest jednym z najlepszych w europie lekarzy chirurgów urologów dziecięcych. Jednym z NAJLESZYCH w EUROPIE.

leczyłam się u pani doktor przez 10 lat i bardzo mi pomogła. miła, sympatyczna i z poczuciem humoru.

skupia sie na problemie pecherza a u mojego syna jest problem z susakiem

skupia sie na problemie pecherza a u mojego syna jest problem z susakiem

(koszt wyzyty zależny od przychodni, w Urodynie na Wiśniowej taniej niż taka sama wyzyta na Dembowskiego). My jseteśmy w trakcie leczenia córki, ale w końcu jest jakaś poprawa. Pani doktor jest bardzo bezpośrednia i nie owija w bawełnę, co może niektóre osoby odbierają jak nieuprzejmość. Moim zdaniem to zaleta. Wydaje się kompetentna. Dobrze potrafi wytłumaczyć. Ma całkiem dobre podejście do dziecka. Wszystkie dane, diagnoza wyniki badań, zalecenia do dalszego leczenia zawsze przekazuje na piśmie (wyniki pokseruje) tak, żeby można było mieć na następną wyzytę nawet u innego lekarza pełną dokumentację.

Godna polecenia w 100% . Byłam pacjentką dr Skobejko 18 lat. Jestem bardzo szczęśliwa, że to właśnie Ona była moim lekarzem prowadzącym!

Dr Skobejko leczy mojego syna 18 lat. Ona była jedyną szansą na wyleczenie syna. Pomogła za co bardzo jej dziękuję.

Bardzo dobra pani dr. prowadziła mnie przez 16 lat w Centrum Zdrowia Dziecka niemoge na nia narzekac zawzse bardzo przyjemna pamieta osoby ktorych nie widziala np 2 lata tzn podchodzi z sercem do swojej pracy duzo zawdzieczam Jej i temu co dla mnie zrobila

JEST DOBRYM LEKARZEM,BARDZO POMOGLA MOJEMU SYNOWI.MAM DO NIEJ CALKOWITE ZAUFANIE.CHOCIAZ NIE MA PODEJSCIA DO DZIECI.POLECAM.

uważam że dr.Skobejko zna się w swojej dziedzinie urologii zdecydowanie bardzo dobrze,pomogła już nie jednemu dzieciaczkowi.polecam