Lekarze Rzeszów

Traumatolog, Ortopeda

ORTOPEDA
Rejtana 10
35-505 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia. Doktor przeprowadzil ciezka operacje zlozenia raczki corki w stawie lokciowym po upadku z konia. Czeka nas jeszcze rehabilitacja ale bedzie dobrze. Wielkie podziekowanie i uznanie dla Doktora
Opinia dodana przez: Irena

dr Rafał Rylski

Chirurg onkolog

Rzeszów

godny zaufania, lekarz z powołania, nie myślcie, że ,,słodzę", ja tak myślę naprawdę. Polecam wszystkim, którzy potrzebują zaufanego, dobrego lekarza, który nie tylko pomoże ale też podniesie ,,na duchu".
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Mateusz Dymek

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Prywatny Gabinet Lekarski
Słowicza 87
36-021 Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wykonanego przez Pana doktora Mateusza Dymka, szczerze polecam za pełen profesjonalizm, za podejście do pacjenta, jeden z najlepszych lekarzy, których spotkałam w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Alina

lek. dent. Janusz Serwiński

Ortodonta, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Chodkiewicza 12
35-051 Rzeszów

Do kliniki Premium Dent trafiłem przypadkowo. Ponieważ miałem problem z uzębieniem skorzystałem z zabiegu wstawienia 2-ch implantów. Bardzo się bałem bólu i całego zabiegu ale po przyjściu do kliniki i konsultacji z panem doktorem strach minął. Wygląd oraz komfort w ustach w moim przypadku był najważniejszy. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć ze się nie zawiodłem. Zabieg wstawienia implantów okazał się bezbolesny,wszystko zrobiono fachowo i solidnie. Mogę polecić dr Janusza Serwińskiego na ...
Opinia dodana przez: Mariusz
Jestem kobietą,27 lat córeczka 6lat.Przez wiele lat miałam problemy z narkotykami ciężkimi tzn. heroiną i innymi opiatami. Byłam 2 razy w Ośrodkach M., kilka razy detoksy w szpitalach, też w domu.Z tego 2-Ośrodka uciekłam po tygodniu(k.Warszawy) To był raczej obóz koncentracyjny a nie Ośrodek.Pierwszy zresztą nie był lepszy ale musiałam tam wytrzymać aż 9 miesięcy bo miałam wyrok sądowy i nakaz leczenia zamkniętego do 12 miesięcy(po 9 wypisał mnie młody ...

lekarz Robert Staroń

Gastroenterolog, Internista

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Wspaniały lekarz. Bardzo empatyczny w stosunki do pacjentów. Szybko i profesjonalnie pomógł mojemu tacie. Serdecznie polecam! Przywraca wiarę w lekarzy.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Alicja Mazurek

Radiolog, USG

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Bardzo miła i rzetelna Pani Dr :) Polecam ją bardzo serdecznie. Każdy lekarz powinien by tak miły i miec tak dobre podejście do pacjenta jak Ona. Pozdrawiam

Antoni Bereś

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Sympatyczny, uśmiechnięty. Zawsze cię przyjmie nawet jak już kończy pracę. Wysłucha i zażartuje. Wystawi skierowanie do specjalisty jak potrzeba. Zaproponuje wizytę kontrolną. Leczy standardowo jak większość lekarzy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

lekarz Roman Mierzwa

Iranka Osmeckiego 4 b
35-506 Rzeszów

Wspaniały lekarz ze świetnym podejściem do pacjentów,. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, tego, że sprawdza każdą ewentualność i szuka przyczyn dolegliwości.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Teresa Roicka

Dermatolog

Przychodnia POZ Nr 4
Lubelska 6
35-241 Rzeszów

Bardzo dobry dermatolog. Pomógł mi w miarę szybko jak na lekarzy wyleczyć trądzik i to duży. Przy okazji dał wiele rad rodzinie i wyleczył kurzajkę.

lekarz Jadwiga Zimny-Stachyra

ul. Kazimierza Pułaskiego 7/86A
35-011 Rzeszów

Bardzo polecam Panią Doktor każdemu, jest naprawde świetnym lekarzem, sumiennym, miłym, wyrozumiałym. Nie wyobrazam sobie chodzic do innego ginekologa. Pani Doktor jest nie do zastąpienia!
Opinia dodana przez: Gabriela

lek. dent. Dominika Mikitka

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Polecam. Pani doktor wyleczyła mi uszkodzoną jedynkę. Pełen profesjonalizm i rzeczowe podejście do problemu. Miła atmosfera mimo, że był to gabinet stomatologiczny!
Opinia dodana przez: Robert
Miałem niedawno przeprowadzana operację plastyczna wędzidełka. Polecam tego lekarza! Zostałem najpierw przyjęty na konsultacje a potem skierowany przez niego na zabieg który przeprowadzał osobiście. Polecam! Naprawdę fachowe podejście do pacjenta!
Pani doktor Wojnicka jest obiecującym lekarzem, który bardzo serio traktuje swoje powołanie.

lekarz Konrad Grabarek

ul. Graniczna 4 B/6 B
35-326 Rzeszów

To moja pierwsza wizyta u tego lekarza.Młody,sympatyczny ,słuchający pacjenta.Odpowiada rzeczowo i spokojnie na wszystkie pytania.Na wizytę w gabinecie poświęca dużo czasu.Godny polecenia.

lekarz Piotr Nowosad

Neurolog

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Witam. Na imie mam Piotr mam 40 lat od 23 lat mam silną migrenę z aurą która zaburza widzenie, powoduje drętwienie rąk, ust i powoduje silny ból, od 2019 przeszedłem 2 operacje kręgosłupa , jedną w Rzeszowie drugą stabilizacji w Tarnowie. Jestem pod opieką doktora Nowosada od 2020 roku . Jestem zwykłym pacjentem leczonym na Nfz nie jakimś "znajomym"doktora , takim pacjentem który przyszedł z ulicy bo slyszał dużo dobrych ...
Opinia dodana przez: Piotr Polkowski

lek. med. Antoni Bazielich

Chirurg ogólny, Proktolog

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Pan Doktor sumienny, pomocny. Leczył mojego Tatę, wdrożył odpowiednia szybką diagnostykę, leczenie i później badania kontrolne. Wizyty na NFZ konkretne, Pan Doktor życzliwie podchodzi do pacjenta i jego rodziny, tłumaczy szczegolowo i prostym językiem dostępne możliwości leczenia również te bardziej nowoczesne. Cała rodzina jest wdzięczna Panu Doktorowi za cały proces leczenia Taty. Jesteśmy zdruzgotani po dzisiejszej probie umówienia się na wizytę informacja ze Pan Doktor już nie pracuje w naszym ...
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Joanna Kądziołka

Pro-familia
Rzeszów ul Witolda 2
Rzeszów

Moja pierwsza wizyta po której zostanie mi spora trauma. Liczyłam na zrozumienie i trochę empatii jednak nie dostałam nawet tego. Pani doktor była bardzo niemiła, nie słuchała tego co miałam do powiedzenia. Od razu jednak zarzuciła mi że jestem nieprzygotowana - bo nie podałam konkretnych dat miesiączek. A co za tym idzie ona nie jest w stanie mi w niczym pomóc. Dodatkowo stwierdziła, że nie mając konkretnych dat może mi ...
Opinia dodana przez: E

lekarz Artur Dorski

Gabinet
Rzeszów

Każdy lekarz jest inny i każdy pacjent ma inne dolegliwości. Jeśli chodzi o mnie to lekarz w pełni mi pomógł. Nie to co lekarz u którego straciłam 5 lat leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: agagabi
Pani doktor może jest dobra dla prowadzenia bezproblemowych ciąż, zrobienia usg, wypisania recepty itp. Ale poważniejsze problemy np. ciąża po poronieniu, diagnostyka itp. Pani doktor nie ogarnia. Radzę omijać i szukać innego lekarza