lekarz Łukasz Dąbrowski

Polecam tego doktora. Bardzo dobry lekarz a do tego miły, uprzejmy. Operował mi pęcherzyk laparoskopowo. Wszystko tłumaczył przed zabiegiem, interesował się pacjentem przed i po operacji. Jestem zadowolony.

Bardzo dobry fachowiec. Wiosną szybko zdiagnozował zapalenie wyrostka i przeprowadził operację, po której dziś nie ma śladu. Dokładnie opowiedział na czym będzie polegać zabieg i był dostępny dla rodziny, której w uprzejmy sposób udzielał odpowiedzi co do mego stanu zdrowia. Po zabiegu szczegółowo opisał zalecenia. Dziś nic mnie nie boli, a znajomi ilekroć udają się do szpitala przy ul. Kościuszki, polecam doktora Dąbrowskiego. Młody lekarz, ale widać, że lubi swoją pracę i zna się na tym doskonale.

Pan doktor operował mojego ojca w szpitalu w Kielcach przy Kościuszki. Bardzo miły, udzielał nam wszystkich informacji, blizna po operacji niewielka. Wypisał wszystkie recepty co potrzebował tata. Polecam.

P. dr Dąbrowski operował mnie w Szpitalu św. Aleksandra w Kielcach. Do szpitala trafiłem po odcięciu palca piłą (palec trzymał się na resztkach skóry). Pan doktor zachwal zimną krew i był pełni profesjonalny. Dzięki jego dużemu doświadczeniu i natychmiastowej reakcji operacja udała się i palec został uratowany :)

Wciąż poszukujesz " Kielce"?

Selmedic
Chęcińska 14a