lekarz Lukasz Skoneczny

lekarz jest bardzo kompetentny i bardzo mily

lekarz jest bardzo kompetentny i bardzo mily

DR ŁUKASZ SKONECZNY JEST BARDZO KOMPETENTNY,UPRZEJMY,MIŁY.MÓJ KONTAKT BYŁ Z NIM KRÓTKI,ALE OCENIAM GO POZYTYWNIE.UCZYNIŁ WSZYSTKO,CO W JEGO MOCY.Z POWAŻANIEM DLA P.DOKTORA-CEZARY SOLAREK

Doktor Łukasz Skoneczny jest wspaniałym lekarzem, a jeszcze lepszym człowiekiem. Życzę mu wielu sukcesów w jego pracy. Najlepszy lekarz na internie w łowickim szpitalu.

czy ma ktoś numer telefonu do dr skonecznego? proszę o kontakt

czy ma ktoś numer telefonu do dr skonecznego?
proszę o kontakt

wielu lekarzy miałam okazję spotkać w swoim życiu i wiem, ze oprócz kompetencji( które i tak zdobywa sie przez całe życie), bardzo ważne jest podejście do pacjenta.pokierowanie go,danie mu nadziei, zainteresownie sie chorym a nawet zwykły uśmiech... panie Łukaszu niech pan zawsze bedzie taki jak teraz, bo nam chorym potrzeba takich lekarzy

polecam wszystkim wspanialy lekarz i czlowiek r

polecam wszystkim wspanialy lekarz i czlowiek r

Znam doktora Skonecznego dobrze. Marzy mi się by w naszym mieście lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak On. Niestety rzeczywistość jest inna. Większość lekarzy podchodzi do pacjenta przedmiotowo. Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni. Doktorowi Łukaszowi życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam.

WSPANIAŁY LEKARZ A PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEK. CHYLĘ CZOŁA PRZED TAKIMI LUDŹMI.

WSPANIAŁY LEKARZ A PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEK. CHYLĘ CZOŁA PRZED TAKIMI LUDŹMI.

Świetny lekarz i czlowiek .zgadzam się z poprzednimi komentarzami najlepszy lekarz w lowickim szpitalu

Wspaniały lekarz i jeszcze wspanialszy człowiek. Pacjent dla doktora Łukasza nie jest rzeczą, ale osobą. Brawo doktorze!!!