lekarz Maciej Bielickilekarz Maciej Bielicki - zdjęcie profilowe

lekarz Maciej Bielicki

Doktor Maciej Bielicki jest lekarzem z ukończonym szkoleniem specjalizacyjnym z Chorób Wewnętrznych w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu.

Początkowo swoją wiedzę i umiejętności zdobywał podczas tysięcy wizyt internistycznych w całodobowej pomocy lekarskiej oraz licznych stażach, które były wprowadzeniem do pracy jako lekarza chorób wewnętrznych.

Aktualnie poza ciągłym zyskiwaniem doświadczenia w leczeniu jednostek chorobowych wynikających z profilu Kliniki, w której ma możliwość pracować pod okiem wspaniałych specjalistów, regularnie przyjmuję jako internista w przychodniach oraz uczestniczy w licznych kursach dokształcających.

Znajomość języków obcych: j. angielski

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Wszystko zawsze wytłumaczy w zrozumiały sposób. Nigdy się nie zawiodłam. Więcej takich lekarzy proszę! 😊

Konkretnie, uprzejmie i z kompleksowym podejściem Nie spodziewałem się, ze ktoś tak szybko postawi diagnozę i poświęci mi czas żeby wytłumaczyć co jeszcze powinienem zrobić i zbadać żeby moje dolegliwości nie powracały Zawsze dostawałem tylko receptę Cieszę się, ze udało mi się być leczonym przez doktora Bielickiego Wielu sukcesów doktorze życzę

Konkretnie, uprzejmie i z kompleksowym podejściem
Cieszę się, ze udało mi się być leczonym przez doktora Bielickiego
Wielu sukcesów doktorze życzę