dr n. med. Maciej Chwaliński

Chirurg onkolog, Proktolog

Bardzo mi dużo pomógł ten lekarz, kompetentny, rzeczowy i ludzki.

Bardzo mi dużo pomógł ten lekarz, kompetentny, rzeczowy i ludzki.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia, załatwia wszystko bez zbędnej zwłoki, duża wiedza medyczna

Pierwszy raz spotkałam Pana DOKTORA 2 lata temu i od razu wzbudził moje zaufanie. Uprzejmy, kompetentny i zwyczajnie ludzki. Naprawdę mu zależy na każdym pacjencie, a ja już przed operacją wiedziałam, że zrobi wszystko aby mi pomóc. Tak też się stało. Teraz mam tylko badania kontrolne, ale jestem przekonana, że tylko dlatego czuję się tak dobrze bo trafiłam na wspaniałego lekarza. Dziękuje Panie DOKTORZE. Krystyna Płock.

Był moim lekarzem prowadzącym w Centrum Onkologii przed sześciu laty, mogę więc już wypowiadać się w pełni kompetentnie.

Doktor Chwaliński, znakomity chirurg, który wyciągnął mnie z grobu. Jestem miesiąc po operacji i jeszcze nie mogę dojść do siebie psychicznie na myśl jak niewiele brakowało, abym w wieku 44 lat zakończył swój żywot przez "obcego", który upodobał sobie moją esicę. Doktorowi Chwalińskiemu zaufałem od pierwszego spotkania i była to najlepsza inwestycja w moim życiu. Nie mam szans na spłacenie długu wdzięczności wobec Pana Doktora i zespołu operacyjnego ze szpitala Swissmed, więc postanowiłem zostać lepszym człowiekiem i bardziej dostrzegać innych. Witold

Witold

Temat był piekący, pół roku zwlekałem aż w końcu poszedłem. Już pierwszego dnia po braniu wszystkich leków objawy ustąpiły. Wizyta prywatnie LIM z abonamentem zniżka wizyta 180 zł, leki były drogie bo 220 zł. Ale skuteczność 100%. Postanowiłem iść do poleconego lekarza bo nie chciałem ryzykować że trafię na partacza i będę musiał badać się jeszcze raz! Doktor to profesjonalista, skuteczna diagnoza. Radze zwlekającym nie zwlekać z tym tematem.

Pan doktor jest rewelacyjny! pomijając elementy czysto merytoryczne- jest znakomitym specjalistą- to jest przede wszystkim fajnym człowiekiem. Tłumaczy diagnozę, podczas zabiegu cały czas uspokaja i tłumaczy co w danym momencie wykonuje. Bardzo miły zapamiętuje twarze i bez zaglądania do karty wie po co ktoś przyszedł na kolejną wizytę. Polecam!

Doktor Chwalinski to swietny człowiek i doktor naprawde godny polecenia. Jestem Jego pacjentką juz dwa lata i nigdy jeszcze nie zawiodl mnie jako moj lekarz. Dziękuje!

Na moja wysoką ocenę osoby Pana Doktora wpływa jego wiedza, kompetencja i wyjątkowo 'ludzkie' podejście do pacjenta. Na każdym etapie leczenia informował o jego aktualnych postępach, a 'na stole' zadał sobie trud, żeby potraktować mnie w sposób wyjątkowy (i czaso-, pracochłonny). Dzięki niemu żyję dalej w jednym kawałku. Dziękuję!

dobry lekarz zawsze przy każdej wizycie pyta o samopoczucie i rozmawia o aktualnej sytuacji