dr n. med. Maciej Chwaliński

Chirurg onkolog, Proktolog

rzeczowy, kompetentny, delikatny i kontaktowy lekarz. badanie bylo bezbolesne, wywiad szczegolowy i kompleksowy, a diagnoza dokladnie wytlumaczona i nawet narysowana dla lepszego zrozumienia ;) bardzo polecam.

20 czerwca 2011 dr Chwaliński operował w warszawskim Centrum Onkologii mojego teścia. 75 lat, rak jelita grubego (wstępnicy). Udało się zaoszczędzić tacie stomii, mimo że wielu lekarzy przy starszym pacjencie nie stara się aż tak bardzo. Dr Chwaliński jest fantastycznym lekarzem - zależy mu, po prostu, bez żadnych kopert, koniaków, etc. Kontaktowy, bardzo miły, kulturalny, rzeczowo i przystępnie opowiada o chorobie i rokowaniach. Odpowiada na każde pytanie. Super człowiek.

Witam a gdzie przyjmuję ten lekarz ? bo nie potrafię znaleźć

Witam a gdzie przyjmuję ten lekarz ? bo nie potrafię znaleźć

byłam bardzo zdenerwowana wizytą z wiadomych względów ale doktor podszedł do sprawy naprawę fachowo i profesjonalnie , miły symaptyczny, rzeczowy jedyny mankament to cena wizyty , no ale cóż jak trzeba to trzeba , nie żałuje wydanych 200 zł na wizytę jeśli leki które dostałam pomogą mi będę w 100% zadowolona , na dzień dziejszy z czystm sumieniem mogę doktora polecić

Rewelacyjny lekarz. Strasznie się bałam wizyty ale Pan doktor był rewelacyjny. Wszystko wytłumaczył, wysłuchał i zalecił leczenie kompleksowe

najlepszy lekarz jakiego spotkałem: kompetentny, rzeczowy, punktualny a do tego życzliwie i zwyczajnie po ludzku podchodzący do pacjenta, jak najwięcej takich lekarzy

Kompetentny i sympatyczny lekarz. Dr. Chwalinskiemu zależy przede wszystkim na pacjencie i jego zdrowiu. Moja opinia jest oparta na dość długiej historii (trzy lata, kilkanaście wizyt). W porównaniu z innymi proktologami których odwiedziłem (3 lekarzy) Dr. Chwalinski to inna klasa. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Wspaniały człowiek, mądry, życzliwy bardzo miły. Godny polecenia każdemu cierpiącemu.

Wspaniały lekarz.Jestem jego pacjentką.Uratował mnie przed stomią.

Wspaniały lekarz.Jestem jego pacjentką.Uratował mnie przed stomią.

Przede wszystkim człowiek. Po drugie - lekarz z powołania. Pomógł w sytuacji gdy inni lekarze nie wykonali należycie swoich obowiązków i wyrządzili tym więcej szkód. Godny polecenia, godny zaufania.