lekarz Maciej Chylak

1,2

Bardzo dobry lekarz! W 2010 r. przebywałam na Oddziale Wewnętrznym (4 piętro) Szpitala w Dąbrowie Górniczej ponad 3 tyg. Pan doktor postawił trafną diagnozę, kilkakrotnie mnie badał i konsultował, miły uprzejmy lekarz i specjalista. Polecam jak najbardziej Szpital w Dąbrowie ponieważ leczono mnie dalej w Chorzowie i Zabrzu i tamci lekarze chwalili tych z Dąbrowy za dobrą robotę (diagnostykę). Polecam bardzo! Pan doktor Chylak widział na usg coś czego nie widzieli dwaj poprzedni lekarze! Dziękuję Panie Doktorze!

zero zainteresowania pacientem! Dotego bardzo bledna diagnoza! Az dziw ze jest lekarzem!

lepiej nie trafic na oddzial wewnetrzny w dg ,gdzie szefuje po

lepiej nie trafic na oddzial wewnetrzny w dg ,gdzie szefuje po

Lekarz który nie zainteresował się mną wcale przez 2 godziny pobytu w Izbie Przyjęć. Wypisał błędnie kartę wypisową a na koniec niegrzecznie się zachował,jestem bardzo niezadowolona z pracy tego lekarza.

bardzo rozsadne podejscie do pacjenta, duza kompetencja !!

bardzo rozsadne podejscie do pacjenta, duza kompetencja !!