lekarz Maciej Chylak

1,2

Arogancki i bezczelny. Odradzam wszystkim kontakt z tym lekarzem! Dziwne, że jeszcze pracuje w Medicover.

Odbyłam bardzo nieprzyjemna rozmowę telefoniczną - konsultacje z panem Chylakiem. Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta. Zgłosiłam telefonicznie skargę do Medicover. Zastanawiam się poważnie nad rezygnacja z usług Medicover. Widzę, że na pana lekarza były skargi już wcześniej i nic się nie zmienia. Nie widzę sensu opłacania prywatnej opieki medycznej i bezczelnego niczym nieuzasadnionego traktowania przez lekarza.

W pierwszym momencie kontaktu z tym lekarzem po prostu zaniemówiłam. Jest to pierwsza moja opinia wystawiona na temat lekarza, ale takie zachowanie jest niedopuszczalne. Wszystkie wystawione wcześniej opinie są zgodne z tym co spotkało mnie podczas teleporady. Pierwszy raz od kiedy korzystam z tej opieki w tej placówce, lekarz z którym rozmawiałam nawet się nie przedstawił, nie zweryfikował moich danych (co inni lekarze robią nawet na wizytach stacjonarnych!!) I zbagatelizował diagnozę wystawioną przez specjalistę, mówiąc iż jest nadużywana. W tym centrum są naprawdę mili i profesjonalni lekarze, a żeby trafić na takiego to trzeba mieć pecha! Szerokim łukiem będę unikać jakiegokolwiek kontaktu z tym lekarzem i wszystkim doradzam to samo, jeżeli macie taką możliwość.

Przyznaję, że 1-szy raz w życiu spotkałam się tak aroganckim, nieuprzejmym i niekulturalnym lekarzem. Nie słucha w czym problem, nie szuka żadnych rozwiązań, z góry wie lepiej. Niezasadnie odmawia przeprowadzenia badań diagnostycznych. Sposób rozmowy poniżej wszelkich norm i zasad kultury. Lekarz, nie dość, że potraktował mnie w sposób uwłaczający godności człowieka, to jeszcze podważał zalecenia innego lekarza. Jestem w szoku, że taka osoba jest lekarzem. Myślę, że prywatne centrum medyczne powinno z większą uważnością dobierać lekarzy, z którymi współpracuje. Zdecydowanie NIE POLECAM KONTAKTU Z TYM PANEM.

Lekarz arogancki, zero wyjaśnień. Naprawdę trzeba mieć nie szczęście żeby trafić na tak nieprzystosowanego do życia z ludźmi lekarza. Chamski i niekompetentny. Takich ludzi powinni wydalac z zawodu

Jestem po teleporadzie u Pana Macieja Chylaka. Wystawiam tę opinię tutaj jedynie dlatego, że jeszcze nie spotkałam się z kimś tak aroganckim w firmie Medicover Katowice. To że pan Chylak omówił mi wystawienia recepty szanuję, wiem że ma do tego prawo jednakże sposób w jaki mi to oznajmił i nie wytłumaczył było niemiłe i nie na miejscu. Człowiek po wyższych studiach powinnien mieć nieco więcej ogłady i kultury osobistej.

Widząc opinie o "doktorze" Chylaku już wiem dlaczego zostałam tak przez niego potraktowana. Tacy ludzie w ogóle nie powinni pracować w służbie zdrowia i jako jeden z takich pracowników - wstyd mi za niego. Chamstwo i arogancja bije na kilometr. A słowa "lekarza" który twierdzi że mój problem i wątpliwości co do leczenia cyt:" nie są na teleporade" to już doprowadziły mnie do szału. Poprostu dramat. Dziwię się że Medicover jeszcze z tą osobą nic nie zrobił.

Lekarz arogancki, słoma wystaje z butów. Odradzam tego lekarza, miałam konsultacje telefoniczne, jaśnie Pan nie słuchał, darł się, przerywał w środku zdania, kpił i olewał moje dolegliwości. Nie można tego człowieka nazwać lekarzem. Omijać szerokim łukiem

Zachowanie poniżej krytyki .arogancji ,bezczelny,wyniosly i chamski.Kompletny brak profesjonalizmu .Podczas rozmowy cały czas wchodzi w słowo ,przerywa i podnosi głos .Jeżeli tacy ludzie maja pracować w służbie zdrowia to chyba jakis żart .

Jako pacjenta Medicover spotkało mnie niezapomniane przeżycie spotkania aż tak nieprofesjonalnego i niekompetentnego lekarza jakim jest Pan Maciej Chylak. Dużo by pisać na temat rozmowy, ale jest to lekarz, którego należy unikać za wszelką cenę ponieważ nie dość, że nie pomoże to jeszcze zaszkodzi. Nie kontynuował leczenia ropnego zapalenia zatok podjętego przez wcześniejszego lekarza, mimo że nieleczona choroba może mieć bardzo poważne powikłania. Zgłosiłem oficjalną skargę do Medicover ale po ilości negatywnych wpisów odnośnie tego Pana na przestrzeni ostatnich lat widzę, że niewiele to da i Medicover nie przejmuje się ...

Zgłosiłem oficjalną skargę do Medicover ale po ilości negatywnych wpisów odnośnie tego Pana na przestrzeni ostatnich lat widzę, że niewiele to da i Medicover nie przejmuje się skargami pacjentów jeśli chodzi o tego lekarza.