lekarz Maciej Chylak

1,2

Pierwszy raz spotkałem się z tak nieuprzejmym lekarzem któremu, najwyraźniej, sprawia jakąś przyjemność ruganie pacjenta - Sam zawsze staram się być miłym i najlepiej jak mogę opisać problem - tym razem przypomniały mi się czasy szkoły podstawowej gdy nauczyciel ma gorszy dzień i postanawia pognębić ucznia. Stanowczo odradzam, z mojego doświadczenia opinie w internecie bywają różne i nie zawsze warto się nimi sugerować, ale w tym przypadku ta bardzo niska średnia ocen dobrze odzwierciedla podejście lekarza do pacjenta.

Jestem w szoku jak można wykonywać zawód lekarza z takim podejściem. Potwierdzam wszystkie poniższe zamieszczone opinie o tym człowieku. Medicover powinien lepiej weryfikować swoich lekarzy. Medicover jest dla mnie pozytywnym wyznacznikiem jakości przez tworzący jego struktury personel. W tym przypadku po poradzie telefonicznej musiałem się uspokoić i dojść do równowagi psychicznej, jestem zniesmaczonych i zawiedziony

Nie polecam nikomu tego lekarza. Od dłuższego czasu leczy się Medicover gdzie moja historia choroby jest bardzo dobrze opisana. Lekarz chyba nie raczył się z nią dobrze zapoznać od razu przyjął postawę że nic nie może zrobic. Nie może mi wydać skierowania do neurochirurga pomimo tego że wymagał tego sam Medicover z racji formalności gdyż była to placówka współpracująca. Lekarz nie przejawiał żadnej inicjatywy pomocy i tylko zasłaniał się różnego rodzaju przepisami. Nie słuchal moich argumentów, nie przeczytał mojej dokumentacji, nie przeczytał wyników badań i odesłał mnie z kwitkiem nie ...

Nie polecam nikomu tego lekarza.
Od dłuższego czasu leczy się Medicover gdzie moja historia choroby jest bardzo dobrze opisana. Lekarz chyba nie raczył się z nią dobrze zapoznać od razu przyjął postawę że nic nie może zrobic. Nie może mi wydać skierowania do neurochirurga pomimo tego że wymagał tego sam Medicover z racji formalności gdyż była to placówka współpracująca. Lekarz nie przejawiał żadnej inicjatywy pomocy i tylko zasłaniał się różnego rodzaju przepisami. Nie słuchal moich argumentów, nie przeczytał mojej dokumentacji, nie przeczytał wyników badań i odesłał mnie z kwitkiem nie udzielając żadnej pomocy.

W życiu nie spotkałam się z tak nieuprzejmym lekarzem! Odmówił wypisania skierowania na badania, bo przecież „problemy skórne to nie jest podstawa” i „nie każdy jest piękny i młody". Według tego Pana mogę takie badania zrobić bez skierowania odpłatnie (dodam, że to było w prywatnej placówce medycznej, za którą już płacę). Jeżeli według niego powinnam udać się do innego specjalisty to mógł po prostu powiedzieć innym tonem i milej. Przecież tyle się mówi o robieniu regularnych badaniach. Nie polecam tego lekarza!

Zamówiłam wizytę domową dla mamy ze znanego prywatnego centrum medycznego za niemałe pieniądze. Nigdy więcej. Objawy - wysoka gorączka, potworny ból głowy, nudności i bóle stawów. Lekarz jedynie posłuchał mamę stetoskopem i powiedział że objawy nie są jednoznaczne i może to zapalenie płuc. Przepisał antybiotyk. Cała wizyta trwała 15-20 minut. Mama następnego dnia czuła się jeszcze gorzej i karetka zabrała ją do szpitala. Spędziła tam 2 tygodnie uwaga - bez żadnego zapalenia płuc. Straciłam całkiem zaufanie do tego prywatnego centrum medycznego, które zatrudnia takich niekompetentnych lekarzy.

Taki człowiek powinien przebywać na bezludnej wyspie, żeby nie wyrządzał nikomu krzywdy. Życzę mu, by zawsze otaczali go tylko tacy ludzie jakim on jest sam. Unikajcie takich ludzi. Arogancja i sposób prowadzenia rozmowy wręcz skandaliczny. Szacunek do pacjenta woła o pomstę do nieba, brak jakiejkolwiek informacji o stanie zdrowia pacjenta, a jesli już coś powie to nieprawdę.

Unikajcie takich ludzi.
Arogancja i sposób prowadzenia rozmowy wręcz skandaliczny.

Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia. Niemiły, arogancki. Brak podejścia do pacjenta. Nie polecam

Lekarz odwiedził moje dziecko w ramach wizyty dla jednego z Centrów Medycznych. Opinie nie potwierdzają się. Raczej rzeczowy niż nadmiernie uprzejmy,dla dziecka delikatny, nie odniosłem wrażenia że jest chamem, dobrze tłumaczy same objawy jak i ew. rozwój choroby. Dobra diagnoza - zapalenie oskrzeli, wypisana recepta na antybiotyk z zaleceniem że jak objawy nie zaczną ustępować podać dziecku pierwszą dawkę rano. Dla mnie opieka na dziecko wypisana od ręki. Nie wiem czy opinia odmienna z powodu wizyty prywatnej czy po prostu doktor tak ma - w szpitalu Mr Hyde w domu Dr Jekyll ;-)

Drań i cham jakiego świat nie widział!!! 0 kultury!!! Przez jego widzimisie mógłbym niebawem zostać bez nogi!!! Do zobaczenia!!

Uważam, ze ten człowiek nie powinien miec uprawnień do wykonywania takiego zawodu, nie liczy sie z nikim i niczym, jest BEZCZELNY i AROGANCKI !!! NIE POLECAM!!! Agata

NIE POLECAM!!!
Agata