lekarz Maciej Chylak

1,2

chamski i bez empatii ,to nie lekarz to konował, stosunek do ludzi starszych ponizej krytyki, jak taki człowiek moze byc ordynatorem/

Traktuje starsze osoby jak niechciane przedmioty.Jest lekarzem nieuprzejmym.Mam nadzieję że już nigdy żadne z moich rodziców nie trafi na oddział gdzie jest ten lekarz.

Pan Ordynator ma awersję do osób starszych. Osoba w wieku 70+ jest jest u pana doktora nie godna leczenia. A fe z takim lekarzem

Jak ten pan został ordynatorem to nierozumię ,jest niekompetentny ,jest strasznym chamem,bo jak można powiedzieć pacjentce że:"szkoda dla niej krwi".Miałam dostać 2 jednostki krwi a dostałam 1,i zostałam wypisana z hemoglobiną 8.5. NIEZADOWOLONA PACJENTKA.

Jak ten pan został ordynatorem to nierozumię ,jest

Pan doktor potrafi powiedzieć przy chorym " jak się szpital nie podoba to ..."

Pan doktor potrafi powiedzieć przy chorym " jak się szpital nie podoba to ..."

Negatywne doświadczenie oraz zastanawiające jakie przesłanki determinują wykonywanie przez pana doktora takiego zawodu oraz czy istnieje jakiś system weryfikacji i kontroli pracy lekarzy, czy to już zupełnie jest "wolna amerykanka" i pacjent jest zmuszony powierzać swoje zdrowie osobom nie kompetentnym i nie zainteresowanym tematem. Konsultacja medyczna z panem doktorem- strata czasu. Więcej informacji na temat własnego stanu zdrowia oraz rozwiązania problemów zdrowotnych można znaleźć w google.

lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem

lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem

lekarz nie jest zainteresowany pacjentem, i jego dolegliwościami, wystarczy na niego spojrzeć żeby widzieć znudzenie i tak tez się to przekłada na tłumaczenie choroby , nie wzbudził mojego zaufania - nie polecam.

Człowiek który nie powinien leczy ludzi.

Człowiek który nie powinien leczy ludzi.

jest lekarzem na miarę "czasów", impertynencki, do starszych wiekiem pacjentów w szpitalu zwraca się ze słowami tu nie - sanatorium. Leczy "ekspresowo"! Wypisać może ze szpitala z podłączoną ktoplówką. Nie wiem czy u niego liczy się "sztuka"?