lekarz Maciej Dokrzewski

2,4
2,7
2,1
2,1

lekarz do bani!!!!!!!!!!!!!!!!nie polecam TAKIEGO lekarza!!!!!!!

lekarz do bani!!!!!!!!!!!!!!!!nie polecam TAKIEGO lekarza!!!!!!!

Udałem się do tego lekarza z pomocą seksuologiczną, ale także andrologiczną. Lekarz, owszem bardzo uprzejmy, ale przeprowadzając tylko krótki wywiad, przepisał testosteron, który nie pomógł. Inny lekarz, tym razem urolog, powiedział, że nie będzie mi przepisywał testosteronu (zaznaczam, że zlecił badanie testosteronu z surowicy krwi, a więc najpierw rozpoznanie, a potem diagnoza), ponieważ trzeba zdiagnozować źródło problemów.

Ten lekarz ma złote serce i rozum duży. Serdecznie polecam.

Ten lekarz ma złote serce i rozum duży. Serdecznie polecam.

Nie polecam tego doktora. Nie potrafi wysłuchać pacjenta. Nie nawiązuje z nim żadnej więzi.

Pan doktor wysłuchał mojej histori i wogole nie zadawał żanych dodatkowych pytań. Zdziwiło mnie to, ponieważ jako lekarz powinien rozmawiać z pacjentem, stworzyć więż emocjonalną. Niestety w moim przypadku tak nie było. Doktor wypisał lek nie pytając mnie jak rozumiem słowo depresja i nie wyjaśnił mi, że mogą być różne objawy. Dowiedziałam się o mojej chorobie jedynie z ulotki leku a następnie poszukałam informacji w interecie. Doktor powinien sprawdzić czy pacent rozumie swoją chorobę i wyjaśnić mu sprawę by się jej nie bał. Do tego Pan Doktor był chyba zamyślony bo skozystał z swojej drugiej pieczątki Seksuologa, a w tej przychodni przyjmował jako Psychiatra. Moja sprawa pokazuje czy Pan Doktor w 100% słucha swojego pacjenta?

Zły człowiek. Będąc nieludzkim, trudno być dobrym lekarzem.

Zły człowiek. Będąc nieludzkim, trudno być dobrym lekarzem.

Facet leci na kase i tylko tyle moge powiedziec. Wydaje mi sie ze troche za bardzo szaleje z przepisywaniem leków. zamiast rozmawiac wystawie kolejna recepte na nowy lek. po zmianie lekarza czuje sie tak samo dobrze a biore tansze leki i mniejsze dawki...

Szkoda czasu jako psychiatra do bani, kontakt z Panem dr to dzień doby i do widzenia, żadnej rozmowy terapeutycznej, zerowe zainteresowanie pacjentem. Wizyta trwa kilka minut, a trzeba na nią czekać kilkanaście. Poza tym Pan dr przyjmuje przedstawicieli medycznych w godzinach pracy, co jest niedopuszczalne, a pacjentom każe czekać. Co do kilku specjalizacji Pana dr jak ktoś jest do wszystkiego to jest do niczego. Omijać szerokim łukiem w kombinezonie ochronnym.

Do diabła z taką etyką i moralnością lekarza.

Do diabła z taką etyką i moralnością lekarza.

nie polecam, babiarz to jest o wygórowanym bez żadnego powodu mniemaniu o sobie!!!!! opowieści o sobie snuje, które zwalają z nóg. Prywatnie wyśmiewa pacientów.Zmyśla !! On ma chyba problem ze sobą. Skuteczność leczenia żadna!!