Maciej Flak

Urolog

2,6

Nie polecam tego 'lekarza'. Wizyta u niego to farsa, jakby człowiek występował w "ukrytej kamerze". Podczas wizyty gdy opowiadałem o moim schorzeniu, to śmiał się, przerywał mi w połowie zdania i bagatelizował moje dolegliwości. Na pytanie o leczenie mojego schorzenia zaczął się wysławiać w pretensjonalny sposób. Na koniec wizyty przeinaczył w zapisanym wywiadzie moje słowa, pomimo iż powtórzyłem dwa razy co mi dolegało. Już wiem, dlaczego nie ma do niego kolejek. Dobrze, że znalazłem innego lekarza, który nie był wypalony zawodowo i podjął się mojego leczenia.

Ten lekarz to totalne nieporozumienie. Robi łaskę, że w ogóle przyjmuje pacjenta. Na pewno nie powinien być lekarzem. Minął się z powołaniem. Całkowity brak empatii dla pacjenta. Zero konkretnej diagnozy i żadnych wyjaśnień. Nawet nie spojrzał na wynik badań. Leczę się u niego już prawie rok, a za każdym razem jestem traktowany jak intruz. Porażka.

Porażka.

Lekarz arogancki nie słucha pacjenta, wszystko jest winą pacjenta, który robi wszystko źle. Omijać szerokim łukiem.

Lekarz nastawiony negatywnie do pacjenta. Z przerostem swojego ego w stosunku do innych urologów bo inni robią kasę a on nie. Zero empatii dla pacjenta. Okropny lekarz jako człowiek. Nie tworzy też zaufania w sferze kompetencji lekarskich.

Bardzo wkurzający, nieprzyjemny, bez wiedzy lekarz. Wizyta na NFZ praktycznie bez badania, choć usg stoi w gabinecie. Bez wywiadu powiedział do mnie : cytat ,, po co pani do mnie przyszła", gdy pokazałam przepuklinę pooperacyjną. Na to miałam skierowanie. Nawet nie zobaczył, kazał opuścić ubranie i powiedział, że jestem za gruba. Sam miał wtedy rozpiętą koszulę na brzuchu, więc ja spojrzałam na to. Wtedy ją zapiął. Więcej nie odzywałam się, zrozumiałam , że to ja nie chcę go więcej widzieć. Wcześniej na wizycie pomylił nazwy raka sarkoma z mięsakiem. Rak dotyczył nerki, więc jego działki. Dopiero profesor z Warszawy sprostował diagnozę. Czyta więc wypisy szpitalne bez zrozumienia. Przy wprowadzaniu karty dilo musiała mu pomagać pielęgniarka. Odradzam wizytę u tego lekarza, dziwiąc się jak on się utrzymuje w przychodniach?

Chamski lekarz, nie ma obycia, zarozumiały i nie potrafi nic wyjaśnić, receptę trzyma w ręku jak się do niego przychodzi, a spóźnienia są na porządku dziennym

Skrajnie nieodpowiedzialny lekarz, nie powinien mieć kontaktu z pacjentem. Na opis problemu wzrusza ramionami, odpowiada "nie ma czegoś takiego" i opowiada o innych pacjentach. Kilka razy próbowałem w ogóle wytłumaczyć swój problem, przerywa pacjentowi i zaczyna mówić o innych - nie związanych z moją - sytuacjach. Nie dał ŻADNEJ wskazówki, skierowania, ani rady, mimo mojego utrzymującego się złego stanu. Wzruszając ramionami kazał opuścić gabinet nie dając mi nawet odpowiedzieć w szczegółach na pytania o schorzenie.

Bardzo nieprzyjemny lekarz wizyta na NFZ praktycznie bez badanie bez wywiadu powiedział domnie cyt ,, mam się zamknąć,, więc nie odzywałam się zrozumiałam , że to ja nie chcę go więcej widzieć. Powinnam z tą sprawą coś zrobić ponieważ tydzień po wizycie dostałam silnego krwiomoczu ale na dzien dzisiejszy muszę najpierw zająć się swoim zdrowiem. Odradzam wizytę u tego człowieka

Traktuje pacjentów jak śmieci. Jak ktoś taki moze przyjmowac w poradni w Cieszynie??? Hamski i arogancki otwarcie mowi ze prywatnie będzie lepiej. Omijac szerokim łukiem tego gbura.

Kawał dziada, tyle w skrócie i najgrzeczniej jak się da, omijać szerokim łukiem, ludzi traktuje jak śmieci, brak mi słów żeby wyrazić zachowanie tego konowała. właściwie to oceny powinny wynosić 0 a nie 1 bo to i tak za dużo.