Maciej Flak

Urolog

2,6

Lekarz uprzejmy, badania przeprowadza w sposób nie budzący skrępowania pacjenta. Kompetentny. Polecam.

Byłem u Dr Flaka i Jestesm zadowolony chociaż była to 1 wizyta ale już mogę się odniesc jakim jkest Urologiem .Horstwolf

Lekarz bardzo kompetentny. Tłumaczy pacjentowi istotę jego schorzenia i sposób leczenia. Bardzo dokładnie. Przy tym miły i uprzejmy. Wzbudza zaufanie. Polecam

i uprzejmy. Wzbudza zaufanie. Polecam

Lekarz bardzo na poziomie i kompetentny. Wszystko odnośnie mojego schorzenia wytłumaczył i rzeczowo zajął się problemem. Zalezy mu na zdrowiu pacjenta, jest konkretny i szczery. Leczę się u niego dość długo i dzięki niemu wracam do zdrowia co zdaniem innych urologów nie było możliwe. Polecam więc dr bez zastanowienia.

SUPER LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPER LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Totalny konował, szkoda czasu na wizytę

Totalny konował, szkoda czasu na wizytę

Uweażam, że jest kompetentny i bardzo konkretny. W sposób bezpośredni podchodzi do pacjenta, rzeczowo tłumaczy zasady leczenia oraz wyjaśnia istotę choroby.

szanuje pacjenta..i urologia to jego hobby..wiec co tu wiecej dodac..jest ok.

szanuje pacjenta..i urologia to jego hobby..wiec co tu wiecej dodac..jest ok.

To moj 4 urolog. Konkretny, po obejzeniu wynikow z Badania Ogolnego Nasienia, stwierdzil infekcja -> zrobic posiew + antybiogram i przyjsc za tydzien z wynikiem, to ustalimy rodzaj antybiotyku. Konkretnie zeczowo. Bylem w Urovicie to zrobic za miesiac badanie nasienia. Zrobil na mnie dobre wrazenie.