Maciej Flak

Urolog

2,6

Lekarz niesamowicie uprzejmy, fachowo się mną zajął. Cierpliwie przeczytał historię choroby nie bagatelizując niczego. Tłumaczył każdą decyzję, uspokoił mnie bardzo i zalecił dalsze leczenie, nie tylko opierające się na farmakoterapii, ale także zapobieganiu objawom i metodach oszczędzających mój układ pokarmowy. Nadmieniam, że zostałam przyjęta na NFZ. Jestem bardzo zadowolona, w razie dalszych problemów mogę liczyć na Pana doktora i serdecznie wszystkim polecam wizytę w jego gabinecie!

Jako lekarz bardzo arogancki by nie powiedzieć chamski. Brak kompetencji w diagnozie zadaje pytanie gdy nagle nakazuj się zamknąć i słuchać co on ma do powiedzenia.

Arogancki i gbur jak przyjmuje na NFZ, prywatnie pewnie jest miły bo ma extra kasę, a czy na NFZ robi to w czynie społecznym? to niech lepiej zrezygnuje

Skończony idiota i ignorant, nie słucha w ogóle pacjenta, bardzo złe podejście do pacjenta. Co to za urolog, który diagnozuje choroby bez badania?! NIE POLECAM!

bardzo polecam na typowe męskie problemy, np: z nietrzymaniem moczu, gdy cewka moczowa dokucza z powodu kamieni, ciężar okropny i nie można się normalnie wysiusiać. Dziś moja cewka moczowa sprawnie działa. Jestem po operacji pęcherzyka moczowego i jest fajnie !

bardzo niegrzeczny , traktuje pacjentów z wyższością , to że pacjent cierpi nie robi na nim wrażenia

Absolutnie nie polecam tego lekarza, arogancki, brak własciwego podejścia do pacjenta, nic nie wyjaśnia,

Bardzo kompetentna osoba wie co mowi robi. Kazdemu moge tego lekarza polecic

Bardzo kompetentna osoba wie co mowi robi.
Kazdemu moge tego lekarza polecic

Bardzo konkretny, uprzejmy. Gdy dowiedziałam się od niego o kamicy nerkowej pocieszał mnie, że będzie dobrze, że cos wymyslimy, ze chce mi pomóc. Po kolejnych wizytach przekonałam się, że na prawdę, nie robi tego wszystkiego byle jak, tylko powoli, dokładnie, wyjaśniał mi wszystko rzeczowo. Dzięki niemu nie bałam się iść na zabieg. Nie wciska żadnej metody, nie ściemnia. Konsultuje i omawia. Polecam jak najbardziej.

nie wiem jak przy wizycie prywatnej,ale w przychodni na Mickiewicza w obejściu z pacjentami arogancki i ,,bucowaty"