dr n. med. Maciej Idzior

Ja też jestem bardzo zadowolona z wizyty i też oczekuje z synem na leczenie w szpitalu ortopedycznym. Doktor obiecał że zajmie sie operacją i wszystko będzie sprawnie wykonane. Serdecznie polecam

Doktor bardzo uprzejmy i kompetentny. Zbadał synowi stopy zdiagnozował kości dodatkowe i skierowal na operacje do szpitala. Wszystko wytlumaczyl. Profesionalne podejście. Polecam

Bylam wczoraj u doktora i synek byl super zaopiekowany ortopedycznie. Bardzo miło i profesionalnie. Polecam

Leczę sie u Doktora juz od 10 lat. Zawsze pomocny , mam poczucie zaopiekowania i troski. Dzisiaj znowu mi pomógł. I to wszystko w ramach NFZ. Polecam

Ja jestem z Doktora bardzo zadowolona. Operowal moja corke i teraz konkretnie pilnuje rahabilitacji. Bardz uprzejmy i cierpliwy

Na początku Ok rok temu był bardzo słaby i nie pomógł naszej córce. Dopiero wczoraj coś konkretnego powiedział, niby Ok niby nie. Nie wiem czy polecam ale trzeba mieć do pana idziora dystans

Pan Doktor bardzo miły i konkretny. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Lekarz wie co ma robić i ma fajne podejście do dzieci. Teraz czekamy na kontrolę po rehabilitacji. Polecam serdecznie

Paa Doktor bardzo uprzejmy i profesjonalny. Szybko zbadał córkę i teraz nosimy gorset i się rehabilitujemy. Wizyta bardzo sprawna i miła a wszystko w ramach NFZ. Gorąco polecam

Z całym serduszkiem polecamy. Podejście do dziecka,tłumaczenie diagnozy wszystko jak najlepiej można. Czasu poświęcone ile potrzeba.

Kompetentny i sympatyczny człowiek. Leczył nasza córkę na bioderka i wszystko jest ok. Polecam Doktora