dr n. med. Maciej Idzior

Ortopeda

Polecam. Mój syn otrzymał super pomoc w ramach nfz. Pełna diagnostyka i trafne leczenie. Polecam Doktora

Nie polecam wizyt u doktora. Moja trwała 5 min i jedyne co otrzymałam to zalecenie wykonania rezonansu. Pan Idzior poprosił o przesłanie wyniku, lecz nie usatysfakcjonowało go zdjęcie z płyty. Potrzebował opisu, co według mnie oznacza niekompetencję lekarza. Na odpowiedź czekałam ponad tydzień. Ponadto zalecił kolejną wizytę za kolejne pieniądze mimo, że z poprzedniej nic nie wyniknęło. Na wizyty straciłam dużo czasu, który w moim przypadku ma wielkie znaczenie.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Doktora. Rączka mojej córeczki zrosła sie bez żadnych kłopotów. Doktor zawsze odbiera telefon. Jeśli napiszę się SMS - oddzwania. Polecam!!!

Leczę swojego syna u doktora Idziora juz kilka lat z powodu choroby Perthesa. Zawsze miły, pamięta sytuacje mojego synka, wszystko tłumaczy. Zdecydowanie polecam

Polecam doktora Idziora. Leczył moje dziecko z powodu zwichnięcia stawu biodrowego. Obecnie wszystko jest ok, lekarz bardzo miły i kompetentny. Polecam

Ja również leczyłam bioderka u tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Bardzo rzeczowe i profesjonalne wizyty. Polecam

Polecam Doktora. Operował mojej córce kolano. Później kazał ćwiczyć i teraz noga jest zdrowa. Bardzo konkretny, uprzejmy ale zabiegany . Polecam!!!!!

Polecam! Kompetentny, uprzejmy lekarz. Szybko zdiagnozował u mojej córki poważną wadę bioderek i już następnego dnia (nie za tydzień, miesiąc..) kazał przyjechać z szelkami Pawlika. Pokazał jak zakładać, wytłumaczył co i jak i naciskał żeby je nosić konsekwentnie. Dzięki temu córeczka po 3 miesiącach mogła przejść na szeroką pieluszkę a dzisiaj śladu po tym, że coś kiedyś było nie tak z bioderkami nie ma. Dziękujemy za fachową opiekę!

Polecam! Kompetentny, uprzejmy lekarz.
Dziękujemy za fachową opiekę!

Zawsze można konsultacje zaciągnąć -to apropo negatywnych opinii.Ja żałuję,ze od razu do niego córki nie zaprowadzila .Teraz czeka nas wyciąg i gips.Od bioderek uważam go za najlepszego ze specjalistów.Przez 3msc żaden nie odpowiedział na moje pytania tylko robil usg i zbywal..