dr n. med. Maciej Idzior

Polecam. Mój syn otrzymał super pomoc w ramach nfz. Pełna diagnostyka i trafne leczenie. Polecam Doktora

Polecam Doktora. Operował mojej córce kolano. Później kazał ćwiczyć i teraz noga jest zdrowa. Bardzo konkretny, uprzejmy ale zabiegany . Polecam!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Doktora. Rączka mojej córeczki zrosła sie bez żadnych kłopotów. Doktor zawsze odbiera telefon. Jeśli napiszę się SMS - oddzwania. Polecam!!!

Leczę swojego syna u doktora Idziora juz kilka lat z powodu choroby Perthesa. Zawsze miły, pamięta sytuacje mojego synka, wszystko tłumaczy. Zdecydowanie polecam

Ja również leczyłam bioderka u tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Bardzo rzeczowe i profesjonalne wizyty. Polecam

Polecam doktora Idziora. Leczył moje dziecko z powodu zwichnięcia stawu biodrowego. Obecnie wszystko jest ok, lekarz bardzo miły i kompetentny. Polecam

Nie polecam wizyt u doktora. Moja trwała 5 min i jedyne co otrzymałam to zalecenie wykonania rezonansu. Pan Idzior poprosił o przesłanie wyniku, lecz nie usatysfakcjonowało go zdjęcie z płyty. Potrzebował opisu, co według mnie oznacza niekompetencję lekarza. Na odpowiedź czekałam ponad tydzień. Ponadto zalecił kolejną wizytę za kolejne pieniądze mimo, że z poprzedniej nic nie wyniknęło. Na wizyty straciłam dużo czasu, który w moim przypadku ma wielkie znaczenie.

super lekarz, doskonały kontakt z pacjentem, operował mojego synka. Poczucie pełnego bezpieczeństwa, znakomity kontakt z Doktorem

Super człowiek,znający się na tym co robi lekarz...Panie doktorze dziękujemy za to ,że dzięki Panu nasz syn chodzi..rodzice