dr n. med. Maciej Idzior

Ortopeda

Powiem krótko naszemu dziecku pomógł:))

Powiem krótko naszemu dziecku pomógł:))

mam 20lat i byłam raz na wizycie z halluksami. Lekarz od razu skierował mnie na operację no i takie były moje oczekiwania, chociaż mógł poświęcić mi więcej czasu. Bardzo sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia. Polecam tego lekarza ;)

Wspaniały lekarz. Operował mojemu synowi kolano. Polecam

Wspaniały lekarz. Operował mojemu synowi kolano. Polecam

Super. Gorąco polecam. Operował mojego synka - artroskopia kolana. Wszystko cierpliwie wytłumaczył z uśmiechem podchodzi do ludzi. Dla mnie najlepszy. Gorąco polecam

Kompetentny, życzliwy. W pacjencie widzi Człowieka, a nie tylko przypadek. Uprzejmy, co nie zawsze spotyka się u lekarzy. A tam ta uprzejmość jest szczególnie potrzebna, w chorobie. Dr Idzior pomaga wiedzą, zyczliwością i uśmiechem.

Mam podobne odczucia jak osoby w negatywnych postach. Moja wizyta trwała parę minut, przyszłam z bolącym od miesięcy kolanem. Doktor zalecił USG lub rezonans magnetyczny. Nie dostałam zaleceń co sposobu zabezpieczenia kolana do czasu badania, wiadomo, że na rezonans czeka się ponad miesiąc a USG jest ponoć bez sensu...

Kompetentny i rzeczowy lekarz a przy tym miły. Polecam do badania usg bioderek

Kompetentny i rzeczowy lekarz a przy tym miły. Polecam do badania usg bioderek

jak w ankiecie nie potraktowal objawu jako symptomu poważniejszej choroby

jak w ankiecie nie potraktowal objawu jako symptomu
poważniejszej choroby

Lekarz kompetentny wie co robić i robi to dobrze !! Bardzo dobry kontakt i podejście do każdego z pacjentów :) Polecam Wszystkim

Potwierdzam poprzednią opinię. Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, rzeczowy, życzliwy. Miałem okazję leczyć osobno 2 kolanka u Synka. Super - polecam!!

Miałem okazję leczyć osobno 2 kolanka u Synka.
Super - polecam!!