dr n. med. Maciej Kościelecki

Ginekolog, Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

3,7
3,7
3,5

Mam abonament i chciałam zrobić sobie kompleksowe badania, m.in. cytologię i usg o czym poinformowałam na początku wizyty. Cytologię miałam robioną rok wcześniej u innego lekarza i wyniki były dobre, jednak pan doktor nie chciał zrobić badania, gdyż jak powiedział, cytologia to mocno ingerencyjne badanie i nie trzeba go wykonywać wg nowych wskazań co 3 do 5 lat (sic!). Gdyby jego żona lub córka chciały zrobić sobie takie badanie bez konkretnej przyczyny, to poradziłby im wypić w zamian kieliszek wina (!). To była profesjonalna porada lekarska. Zostałam zbadana normalnie i ...

Zostałam zbadana normalnie i choć pan doktor jest bardzo delikatny, to samo badanie zrobione było ot tak, nieuważnie i w jakieś 2 minuty. Po kilkuminutowej argumentacji z mojej strony dostałam skierowanie na usg i na kilka dodatkowych badań krwi.
Ta wizyta była kompletną stratą czasu – przynajmniej nie pieniędzy – i do tej pory nie zdarzyło mi się, żeby lekarz potraktował mnie z takim lekceważeniem i pobłażaniem. Może gdyby nie to, że powiedziałam o abonamencie na samym początku, to zostałabym potraktowana poważniej – jakby to było moje widzimisię, że chcę zrobić sobie cytologię i resztę badań, które mam prawo zrobić. Zdecydowanie nie polecam.

Kompetenty i rzetelny. Jest faktycznie zainteresowany zdrowiem pacjenta. Odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Ponadto jest uprzejmy i bardzo sympatyczny, co dodatkowo wpływa na komfort wizyty w gabinecie. W trakcie pobytu w szpitalu widziałam, że wszystkie pacjentki traktuje jednakowo - bez względu na wiek, itd. Bardzo dobry i faktycznie godny polecenia lekarz.

Nie polecam! o wszystko trzeba sie pytać..złe podejscie do pacjentki..stracony czas dalej nie wiem co mi jest,a powiedzial ze na usg trzeba przyjsc do luxmedu prywatnie,nie kazdego stac na prywatne..wypisane mam leki nie wiem na co bo niby nic mi nie ejst a leków kupa..nie polecam

Lekarz rewelacja. Właśnie leżę w szpitalu i zamierzam zmienić swojego lekarza do którego chodzę od kilku lat.

Trafiłam do pana doktora po wielu latach jeżdżenia do różnego rodzaju specjalistów. Niestety żaden z nich nie umiał zająć się moim problemem w sposób odpowiedni i postawić trafnej diagnozy. Doktor Kościelecki od razu wiedział w czym rzecz. Jest niesamowicie kompetentnym lekarzem, wspaniałym, o wielkim sercu. Wiem, że nareszcie powierzyłam moje zdrowie w „dobre ręce”. Cierpliwy, posiadający rzetelną wiedzę, umiejący odpowiedzieć na zadane pytania w sposób konkretny. Doktor Skweres jest człowiekiem o którym można mówić i pisać w samych superlatywach. Prawdziwy lekarz z powołania! Gorąco polecam pana doktora!

Moja wizyta trwala 2 min. O leki i objawy musialam wypytac b sam z siebie nic nie powiedzial. Wydaje mi sie ze podstawowe rady jako ginekolog powienien sam udzielic za tyle pieniedzy. Nie kazdy ma matke,ktora wytlumaczy co i jak na poczatku ciazy. Ja mam Kogo sie zapytac ,ale wyobrazam siebie ze nie wszyscy maja i podstawowe inf powinien zalecic lekarz. 90 zl 2 min i prosze zamknac drzwi.

Doktor Kościelecki posiada bardzo duże doświadczenie, jest bardzo energicznym lekarzem, nie zaraża marazmem jak co niektórzy lekarze. Pacjentki, które narzekają - to chyba zgorzkniałe panie, które oczekują tego, że lekarz będzie użalał się nad życiem razem z nimi. Moja żona jest zadowolona z podejścia dr Kościeleckiego. Miała poważne problemy z regulacją cyklu, bóle, i opuchnięcia. Leczyła się także ze skutków niewłaściwych tabletek antykoncepcyjnych przepisanych przez innego ginekologa. Dr Kościelecki objął moja żonę specjalistyczną opieką.

Dr. Kościelecki to złoty człowiek! Jego praca jest jego powołaniem, nie formą zarobkową. Ogromna wiedza, rzetelna pomoc, cierpliwość, bezinteresowność i ciepłe słowo doktora są nieocenione. Niezmiennie, od 10 lat darzę Go (jako jedynego lekarza tej profesji-a z wieloma niestety miałam okzaję się konsultować zanim do niego trafiłam) bezgranicznym zaufaniem! Doktorze, dziękuję!!

Przeżyłam przez niego najgorszą noc w moim życiu. Byłam w początkach ciąży, podczas popołudniowej wizyty powiedział mi, że macica jest za mała, co oznacza nieprawidłowości rozwoju ciąży, po czym dodał, że "noszenie martwej ciąży jest niezdrowe" i skierował mnie na swój oddział w szpitalu. Rano, już na tym oddziale właśnie, zrobił mi usg, podczas którego okazało się, że płód jest żywy, macica idealnej wielkości w stosunku do wieku płodu, wszystko było w najlepszym porządku. Ja już się z tym dzieckiem pożegnałam, słowa lekarza były dla mnie dramatem (wtedy jeszcze wierzyłam lekarzom). Dziś moje dziecko ma trzy lata, dalszy przebieg ciąży był książkowy.

Sama ocena jest już opinią jaką wystawiam dr Kościeleckiemu. Jestem po operacji której podjął się dr Kościelecki. DZIĘKUJĘ.

Sama ocena jest już opinią jaką wystawiam dr Kościeleckiemu.
Jestem po operacji której podjął się dr Kościelecki.
DZIĘKUJĘ.