dr n. med. Maciej Kościelecki

Ginekolog, Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Przeżyłam przez niego najgorszą noc w moim życiu. Byłam w początkach ciąży, podczas popołudniowej wizyty powiedział mi, że macica jest za mała, co oznacza nieprawidłowości rozwoju ciąży, po czym dodał, że "noszenie martwej ciąży jest niezdrowe" i skierował mnie na swój oddział w szpitalu. Rano, już na tym oddziale właśnie, zrobił mi usg, podczas którego okazało się, że płód jest żywy, macica idealnej wielkości w stosunku do wieku płodu, wszystko było w najlepszym porządku. Ja już się z tym dzieckiem pożegnałam, słowa lekarza były dla mnie dramatem (wtedy jeszcze wierzyłam lekarzom). Dziś moje dziecko ma trzy lata, dalszy przebieg ciąży był książkowy.

super lekarz:) bardzo sympatyczny i delikatny polecam!

super lekarz:) bardzo sympatyczny i delikatny polecam!

Dr. Kościelecki to złoty człowiek! Jego praca jest jego powołaniem, nie formą zarobkową. Ogromna wiedza, rzetelna pomoc, cierpliwość, bezinteresowność i ciepłe słowo doktora są nieocenione. Niezmiennie, od 10 lat darzę Go (jako jedynego lekarza tej profesji-a z wieloma niestety miałam okzaję się konsultować zanim do niego trafiłam) bezgranicznym zaufaniem! Doktorze, dziękuję!!

Dr.Kościelecki to wspaniały specjalista,przede wszystkim sympatyczny,normalny człowiek.Prowadził moją zagrożoną ciążę i wszystko udało się pomyślnie!Jest moim stałym od lat lekarzem i tego nie zmienię.

Trafiłam do pana doktora po wielu latach jeżdżenia do różnego rodzaju specjalistów. Niestety żaden z nich nie umiał zająć się moim problemem w sposób odpowiedni i postawić trafnej diagnozy. Doktor Kościelecki od razu wiedział w czym rzecz. Jest niesamowicie kompetentnym lekarzem, wspaniałym, o wielkim sercu. Wiem, że nareszcie powierzyłam moje zdrowie w „dobre ręce”. Cierpliwy, posiadający rzetelną wiedzę, umiejący odpowiedzieć na zadane pytania w sposób konkretny. Doktor Skweres jest człowiekiem o którym można mówić i pisać w samych superlatywach. Prawdziwy lekarz z powołania! Gorąco polecam pana doktora!

Sama ocena jest już opinią jaką wystawiam dr Kościeleckiemu. Jestem po operacji której podjął się dr Kościelecki. DZIĘKUJĘ.

Sama ocena jest już opinią jaką wystawiam dr Kościeleckiemu.
Jestem po operacji której podjął się dr Kościelecki.
DZIĘKUJĘ.

Doktor Kościelecki posiada bardzo duże doświadczenie, jest bardzo energicznym lekarzem, nie zaraża marazmem jak co niektórzy lekarze. Pacjentki, które narzekają - to chyba zgorzkniałe panie, które oczekują tego, że lekarz będzie użalał się nad życiem razem z nimi. Moja żona jest zadowolona z podejścia dr Kościeleckiego. Miała poważne problemy z regulacją cyklu, bóle, i opuchnięcia. Leczyła się także ze skutków niewłaściwych tabletek antykoncepcyjnych przepisanych przez innego ginekologa. Dr Kościelecki objął moja żonę specjalistyczną opieką.