Maciej Krzak

Ortopeda

Podczas meczu koszykówki doznałem kontuzji kolana. Pierwszy lekarz z którym miałem kontakt po wypadku stwierdził, że już nigdy nie zagram w koszykówkę i powinienem się cieszyć jeśli w ogóle będę mógł normalnie chodzić nie kulejąc. Strasznie mnie to dobiło ale znajoma mamy powiedziała mi o Doktorze i udałem się do niego na wizytę po której wyszedłem pełen nadziei! Od tamtego momentu minęło pół roku a ja właśnie dziś rozegrałem swój kolejny mecz :)

Przede wszystkim bardzo konkretny, cierpliwy i kompetentny lekarz. Dzięki jego intuicji i wiedzy jest duże prawdopodobieństwo że będę normalnie chodzić. Operowana byłam w szpitalu wojewódzkim na Lutyckiej - a tam wśród pacjentów również słyszałam same pochlebne opinie na Jego temat. Namiar dostałam z polecenia i sama będę gorąco polecać :)

bardzo dobry lekarz, groziło mi, że nie będę chodził, a on mnie tak skutecznie zoperował, że chodzę do dziś

Do doktora Krzaka trafiłam po wypadku samochodowym, po którym miałam problemy z poruszaniem się+uporczywy ból. Doktor podjął leczenie i teraz po kilku miesiącach jest o niebo lepiej niż było, ból mi już nie dokucza, jeszcze tylko nie mogę się doczekać aż zacznę biegać :)

Na wizycie jest bardzo miły i uprzejmy, wszystko tłumaczy tak żeby zrozumieć.Jest świetnym lekarzem polecam.

Profesjonalista, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania i przede wszystkim dobrze leczy!! Widać, że zależy mu na pacjencie, żeby doszedł do zdrowia i sprawności. Bardzo dziękuję za pomoc Panie Doktorze

wspaniały lekarz i człowiek! po wypadku miałam problemy z chodzeniem ale na szczęście trafiłam na dr i jestem na dobrej drodze do odzyskania sprawności. polecam wszystkim!

poleciła mi go koleżanka i miała rację, dr jest profesjonalistą w każdym calu i bardzo sympatycznym człowiekiem. polecam

Mogę tylko podpisać się pod wcześniejszymi opiniami o doktorze, widać, że jest profesjonalistą w swoim fachu

Bardzo dobry lekarz z powołaniem. Na wizycie jest bardzo miły i uprzejmy, wszystko tłumaczy tak żeby zrozumieć