Maciej Krzak

poleciła mi go koleżanka i miała rację, dr jest profesjonalistą w każdym calu i bardzo sympatycznym człowiekiem. polecam

Przede wszystkim bardzo konkretny, cierpliwy i kompetentny lekarz. Dzięki jego intuicji i wiedzy jest duże prawdopodobieństwo że będę normalnie chodzić. Operowana byłam w szpitalu wojewódzkim na Lutyckiej - a tam wśród pacjentów również słyszałam same pochlebne opinie na Jego temat. Namiar dostałam z polecenia i sama będę gorąco polecać :)

lek.med.Maciej Krzak jest bardzo dobrym lekarzem - ortopedą bardzo kompetentny, uprzejmy, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu .Wzbudza moje zaufanie! Polecam tego lekarza - jest po prostu super!!!

lek.med.Maciej Krzak jest bardzo dobrym lekarzem - ortopedą

Dr Krzak operował mnie i dzięki niemu dziś normalnie mogę chodzić. Bardzo kompetentny i zaufany lekarz godny polecenia.

Od 2 lat mam klopoty z szyja. Zrobilam na wlasny koszt zdjecia Rtg na ktore doktor spojrzal bardzo oglednie i zalecil mi masaze od czasu do czasu. Nadal nie wiem co mi jest. Krotka wizyta zadne leczenie nie polecam.

super lekarz, kompetentny, bardzo dobry specjalista, poswieca czas pacjentowi, tłumaczy i doskonale leczy

SAMYCH TAKICH WSPANIAŁYCH LEKARZY WSZYSTKIM ŻYCZĘ!!!!

SAMYCH TAKICH WSPANIAŁYCH LEKARZY WSZYSTKIM ŻYCZĘ!!!!

rewelacyjny lekarz z wysoka kultura osobista

rewelacyjny lekarz z wysoka kultura osobista

Polecam dr Krzaka, gdyż jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. Bardzo mi pomógł i jestem Mu za to wdzięczna. Dwa razy mnie operował, wykonywał artroskopię diagnostyczną kolana, a później rekonstrukcję wiązadła krzyżowego. Dzięki Niemu chodzę i wracam do formy. Dr Maciej Krzak należy czdo czołówki najlepszych otopedów w Poznaniu!!!

Od miesiąca cierpiałam okropnie. Nie mogłam sie dostać do zadnego ortopedy i zdecdowałam sie na wizyte prywatna w NZOZ przy ul Braniewskiej. Polecam tego lekarza , jest świetnym specjalistą. Do tego uprzejmym.