lekarz Maciej Moskwa

Psychiatra

2,9

Jest niekompetentny.nie wyjaśnia skąd się mogą bra problemy pacjenta.

Jest niekompetentny.nie wyjaśnia skąd się mogą bra problemy pacjenta.

Jest bezczelny i nie zachowuje tajemnicy lekarskiej.Próbuje leki, które każą mu przepisywać firmy farmaceutyczne na pacjentach Sugeruje się tym co on pomyśli o danej osobie, a nie tym co odczuwa i myśli pacjent.Jest dwulicowy.Jest przeczulony na własnym punkcie. Często nie słucha co się do niego mówi, a nawet jak słucha to i tak zawsze wie swoje.Nie polecam nikomu szczególnie wizyty prywatnej. Szkoda kasy i czasu.

lekarz wzbudzajacy zaufanie,madry i uwazny!

lekarz wzbudzajacy zaufanie,madry i uwazny!

Ten koleś aplikował wciąz te same leki pomimo ze nie pomagały i dość długiego czasu ich brania. On forsuje tylko niektóre leki. albo nie rozumie ze to co pomaga 1 nie koniecznie jest dobre dla innego albo jest po prostu skorumpowany przez firmy farmaceutyczne. Chyba to drugie bo nie che mi sięwierzyc by był aż tak głupi

Lekarz godny polecenia. Dr. Moskwa dosyć dobrze na mnie zadziałał na mojej pierwszej wizycie. Wbrew opiniom niektórych starał się uważnie słuchać o moich problemach i wzbudził moje zaufanie.

Jesli dobry psychiatra powinien byc również choć trochę psychologiem, to pan dr.Moskwa nim na pewno nie jest.

pan doktor jest przeuroczy,choć niezbyt respektuje zapotrzebowanie pacjenta na informacje.co prawda wobec lekarzy wolę stosować politykę ograniczonego zaufania,ale muszę przyznać,że udało mi się znaleźć oparcie w jego kompetencjach i doświadczeniu.poza tym posiada otwarty umysł i nieprzeciętny intelekt

Jestem pacjentem dra Moskwy od dłuższego czasu i wiem jedno: ZAWSZE mogę na niego liczyć. A to podstawa dla owocnej współpracy pacjenta z lekarzem na rzecz przezwyciężenia choroby. Z ręką na sercu polecam każdemu!

Kompetentny, uprzejmy. Od paru lat mi pomaga. Poleciłem go paru osobom: bliskim i przyjaciołom po przejściach i w potrzebie. Pomógł. Szczerze polecam.

Najważniejsze - dodał mi optymizmu na życie. B. dobrze przygotowany do zawodu psychiatry, szeroki horyzont w tłumaczeniu problemu, z jakim borykałam się od dawna.Potrafi jasno tłumaczyć, a w ten sposób wyłażę z dołka. Mam poczucie, że walczy razem ze mną. Polecam.