lekarz Maciej Moskwa

Psychiatra

2,9

Ja miałam zerwaną kość gnykową i żylam od kilku lat w męczatniach.Trafilam do szpitala załamana i zrozpaczona martwiąca się jak dalej bedę żyć z kalectwem jak chciałam mu pokazać nie chciał sprawdzić przeczytał gdzieś w książkach o jakichś ruchach stereoptypowych zasugerował się tym co tam pisze . W ogóle pytał co inni mi pisali i sugerował się tym. Nie wykazał własnej inwencji

zgadzam siez innymi opiniami że on nie słucha pacjenta. ma z góry założona tezę której nie zmieni niezależnie od argumentów. szufladkuje ludzi. Ograniczony facet. w kontakcie z nim mozna odnieść wrażenie że rzutuje własne problemy seksualne na pacjenta.

Szczerze mówiąc trafiłam do niego w tragicznym stanie po eu innego psychiatry, który ten stan tylko pogłebił bo po wyjściu tylko się powiesić.... Znajomi polecili mi Pana doktora Moskwę i choć było ciężko, to mnie wyciągną wyciągjąc przy okazji moją mamę z trudnego stanu po operacji neurochirurgicznej. Sama poleciłam go znajomym w potrzebie i też byli bardzo zadowoleni. Ma tą zaletę że ma szeroką wiedze ogólną medyczną i potrafi patrzeć na leczenie całościowo z uwzględnieniem chorób towarszyszących. Wszystko cierpliwie i jasno tłumaczył. Ja polecam....

Sama poleciłam go znajomym w potrzebie i też byli bardzo zadowoleni.
Ja polecam....

Niemiły, chwilami wręcz bezczelny. Nie zachowuje tajemnicy lekarskiej. Nie polecam nikomu.

malo powiedzial mi na temat mojej choroby i jej leczeniu miaam wrazenie ze mnie niesłucha

Jest w porządku. Mi pomógł. Ma sporą wiedzę i chyba duże doświadczenie, ale mam wrażenie, że nie zawsze słucha pacjenta.

Łamie przysięgę Hipoktatesa! "(...) Do jakiegokolwiek wejdę domu, wejdę doń dla pożytku chorych, wolny od wszelkiej chęci krzywdzenia i szkodzenia, jako też wolny od pożądań zmysłowych, tak względem niewiast jak mężczyzn, względem wolnych i niewolników (...)"

Łamie przysięgę Hipoktatesa!

kompetentny i wyrozumiały - jest w porządku

kompetentny i wyrozumiały - jest w porządku

LECZE SIE U DR. MOSKWY OD 2002 NA CHAD, I BEZ JEGO POMOCY NIE WIEM CO BY ZE MNA DZIS BYLO... POLECAM TEGO LEKARZA, JAKO BARDZO KOOMPETENTNEGO, MILEGO I CIERPLIWEGO

POLECAM TEGO LEKARZA, JAKO BARDZO KOOMPETENTNEGO, MILEGO I CIERPLIWEGO

Nie respektuje praw pacjenta. Nie polecam