Maciej Róg-Malinowski

Radiolog

Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze wykonane USG przepływowe. Otrzymałam poradę co do dalszej diagnostyki. Polecam Pana doktoraRóg-Malinowskiego . doktor kompetentny i bardzo bardzo dokładny, profesjonalista.

Bardzo, ale to bardzo dobry lekarz. A na dodatek przesympatyczny człowiek. To żywa rekompensata za oczekiwanie na USG, strach, itd. W największej nawet chorobie, Pan doktor jest jak balsam. Można go znaleźć we Wrocławiu w Centrum MEDIX.

Widać że Pan doktor Maciej kieruje się dobrem pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy.Gorąco polecam wszystkim. Wdzięczny pacjent. Darek

Cierpliwy, wyrozumiały, bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, lekarz z powołania, specjalista w swojej dziedzinie, wrażliwy, mający czas dla swoich pacjentek. Polecam !!!

POLECAM DR MALINOWSKIEGO. BYŁAM U NIEGO NA CZTERECH WIZYTACH. JEST BARDZO KONKRETNY, SUMIENNY, PRACUJE NA BARDZO DOBRYM SPRZĘCIE DIAGNOSTYCZNYM I BARDZO DOBRZE ODCZYTUJE POMIARY. WSZYSTKO DOKŁĄDNIE SPRAWDZA, CZASAMI NAWT KILKUKROTNIE ŻEBY MIEĆ PEWNOŚĆ. WIZYTY NIEMAL PUNKTUALNE. MOJE KOLEŻANKI JEŻDŻĄ DO NIEGO I MÓWIŁY ŻE RÓWNIEŻ SĄ ZADOWOLONE. BARDZO GORĄCO POLECAM !!!

Polecam Polecam Polecam Polecam bardzo dobry radiolog. Nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Moim zdaniem świetny specjalista w swojej dziedzinie. Panie Macieju jeszcze raz dziękuje!!! Mariola

Kompetentny i sympatyczny nieziemsko lekarz. Z wielkim szacunkiem dla pacjentów. Zadaje pytania dotyczące schorzenia, odpowiada na każde zadane przez pacjenta, informuje o wszystkim w sposób jasny. Dwa razy korzystałam z pomocy doktora i wiem, że jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebowała takiej wizyty, wrócę :)

Cieszę się, że trafiłam do takiego świetnego specjalisty. Już na pierwszej wizycie dowiedziałam się co mi jest i co ma z tym robić. Pan Doktor wykonując usg nie szczędzi przy tym uprzejmości i serdeczności. Można tylko dziękować Panu Doktorowi za wspaniałą i fachową opiekę medyczną.

Dr Maciej Róg-Malinowski z CDM Medix to bardzo dobry fachowiec, podziwiam jego umiejętności. Jest Człowiekiem, któremu można zaufać w sprawach medycznych. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!

Zdecydowanie najlepszy radiolog . super sprzęt, a do tego Pan Maciej ma profesjonalne podejście do pacjenta. Od kiedy tradiłem do niego nareszcie przestałem się bać lekarzy:) Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39