Maciej Szczurek

Urolog

Jest to bardzo niedoświadczony lekarz gdyż stwierdza złe diagnozy

Jest to bardzo niedoświadczony lekarz gdyż stwierdza złe diagnozy

Lekarz który z sercem i zrozumieniem podchodzi do pacjenta.Miły,z poczuciem humoru,zawsze dyspozycyjny telefonicznie.obojętnie czy leczenie prywatne czy przez nfz.polecam serdecznie.

nie jest najgorzej,Pan doktor napewno jest gosciem z poczuciem humoru i wg. mnie zna sie na rzeczy!

Taka prawda mamy slabych urologow...!M.S. Gdynia

Taka prawda mamy slabych urologow...!M.S. Gdynia

zabawny i miły lekarz . Szybko dokładnie i rzeczowo opisał mi moja dolegliwość

zabawny i miły lekarz . Szybko dokładnie i rzeczowo opisał mi moja dolegliwość

Wspaniały lekarz, gorąco polecam wszystkim . Odpowie na każde pytanie , tłumaczy na czym polega choroba , jak będzie wyglądać leczenie . Miło zaskoczyła mnie także atmosfera w gabinecie jak także wygląd i czystość zachowana w tym miejscu . Polecam

To była moja pierwsza wizyta. Konkretnie, rzeczowo, pełna kultura i szacunek, punktualnie. Koszt leków bardzo przyzwoity.

Bardzo mnie zdziwiły te negatywne komentarze .Zarzucanie dr Szczurkowi niedokładności czy braku zainteresowania pacjentem to bzdura. Leczę się od kilku lat u Doktora (leżałam kilka razy w szpitalu )i chciałabym ,żeby wszyscy lekarze mieli taki profesjonalny stosunek do pacjenta.

Nie słucha pacjenta, przejawia zachowania rutynowe, zapisuje leki, których ulotki wyłożone są w poczekalni, co nie wzbudza zaufania. Odczucie po wizycie - naciąganie na kolejne wizyty. Ponadto: nie wystawiono rachunku, wynik usg zachowano w karcie, zamiast wydać pacjentowi. Nie polecam

Wspaniały fachowiec , miły człowiek , potrafił pocieszyć i pomógł uwierzyć ,że istnieje nadzieja. Spotkany w szpitalu. Szczerze Polecam .